R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

111 przypadków koronawirusa w DPS-ie. Jak sytuacja wygląda dziś?

24 dni temu | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 15,466 | Komentarzy: 3

W ciągu ostatnich tygodniu Dom Pomocy Społecznej przy ulicy Poniatowskiego w Kole przeżywał prawdziwy koszmar. Wszystko za sprawą zakażeń koronawirusem wśród pensjonariuszy oraz personelu.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Z informacji jakie przekazała nam Powiatowa Inspektor Sanitarna Ewa Lewicka, wynika, że aż 111 osób z DPS-u otrzymało pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Wśród tej grupy byli pensjonariusze oraz personel. Na dzień dzisiejszy możemy stwierdzić, że sytuacja wyszła na prostą. Wśród wymienionej grupy nie ma już ani jednej osoby, która ostatecznie nie otrzymałaby negatywnego wyniku testu. 

Niestety jedna osoba zmarła a w trakcie ogniska koronawirusa dwie osoby musiały został poddane hospitalizacji. Mimo wszystko, koszmar się skończył. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA