R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Pierwsi medycy w powiecie kolskim zaszczepieni. Materiał wideo

16 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 34,571 | Komentarzy: 8

Z jednodniowym poślizgiem rozpoczęto szczepienia przeciwko koronawirusowi wśród medyków szpitala w Kole oraz placówek medycznych z terenu powiatu kolskiego.
Foto:redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Miały dotrzeć wczoraj, lecz na terenie szpitala w Kole pojawiły się dziś z samego rana. Mowa oczywiście o szczepionkach na koronawirusa, które dysponowane są w całym kraju. W pierwszej kolejności szczepieni są przedstawiciele służb medycznych, tzw. "grupa 0". W naszym powiecie chęć zaszczepienia wykazało ponad 400 oób z w/w grupy.

Jak wygląda szczepienie i klasyfikacja lekarska? zobaczycie na materiale wideo, jakie udało nam się zrealizować przy okazji pierwszych szczepeń. Lekarze z oddziału ginekologiczno-położniczego powiedzieli nam, dlaczego zdecydowali się zaszczepić.

 R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (8) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA