R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Małe zainteresowanie eKurendą w Gminie Kościelec

11 dni temu | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 2,901 | Komentarzy: 0

Pod koniec 2020 roku Wójt Gminy Kościelec zdecydował o wprowadzeniu elektronicznego powiadamiania mieszkańców Gminy Kościelec poprzez aplikację mobilną eKurenda.
Foto:

Pracownicy Urzędu Gminy poczynili starania aby rozpropagować tę formę komunikacji z mieszkańcami gminy. Niestety obserwujemy małe zainteresowanie instalowaniem darmowej aplikacji przez mieszkańców gminy. W związku z tym zwracamy się z prośbą o instalowanie na swoich urządzeniach mobilnych aplikacji eKurenda dostępnej całkowicie bezpłatnie na stronie Urzędu Gminy, w Sklepie Play lub na App Store pod hasłem Kurenda. Po zainstalowaniu aplikacji będziecie mieli Państwo szybki i łatwy dostęp do aktualnych kurend i informacji przekazywanych przez Urząd Gminy Kościelec. Niewątpliwą zaletą aplikacji jest przypominanie dzień wcześniej o wystawianiu odpadów do wywozu, w aplikacji dostępny jest harmonogram wywozu odpadów komunalnych. Będziecie Państwo powiadamiani o posiedzeniach sesji Rady Gminy jak i o bieżących informacjach dotyczących funkcjonowania Gminy Kościelec.

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA