R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Weszła na lód po psy - wpadła do zamarzniętej przystani

14-02-2021 09:00 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 31,256 | Komentarzy: 6

Dziś o godzinie 8:17 strażacy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole zostali wezwani do kobiety, pod którą załamał się lód.

Foto:Redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Jak się okazało, kobieta była na spacerze z psami, jeden z nich wszedł na pokrywę lodową kolskiej przystani kajakowej znajdującej się w pobliżu Stadionu Miejskiego w Kole. Lód nie wytrzymał i załamał się pod kobietą. Na szczęście głębokość w tym miejscu nie była zbyt duża i kobieta sama mogła wezwać pomoc.

Na miejsce zadysponowano jednostkę PSP oraz jednostkę specjalistyczną, którą po krótkim czasie odwołano. Poszkodowaną udało się bezpiecznie wydostać na brzeg, gdzie czekał już Zespół Ratownictwa Medycznego. Wychłodzoną kobietę przewieziono do kolskiego szpitala.

Kolscy strażacy każdego roku, jeżeli warunki pogodowe pozwalają - ćwiczą tego typu zadania. W tym tygodniu podobne realizowała jednostka OSP Kłodawa, dzięki czemu strażacy zawodowi jak i ochotnicy są w stanie pomóc przy tego typu akcjach.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze