R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Finał programu Nasz Nowy Dom w Babiaku. Szczęście wypisane na twarzach rodziny

22-02-2021 20:12 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl, Paulina Pietrzak | Wyświetleń artykułu: 112,261 | Komentarzy: 6

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się artykuł o realizowanym w Babiaku odcinku programu Nasz Nowy Dom. Rodzina, która potrzebowała pilnego remontu domu - została zakwalifikowana do udział w programie. W sobotę nastąpił długo oczekiwany finał, jak było? Zobaczcie sami!
R E K L A M A

Kochani ! Czas na podsumowanie jednego z większych projektów zrealizowanych w tym roku szkolnym, przez nauczycieli naszej placówki. Dzięki wielu staraniom Pań - Wiolety Świder, Joanny Pietrzak oraz Aleksandry Świder, udało się spełnić marzenie naszych uczniów - Kacpra oraz Kuby. Ekipa programu „Nasz nowy dom”, zaskoczona tak fatalnymi warunkami mieszkaniowymi, które ujrzały światło dzienne we wcześniejszym reportażu telewizji TVP, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i w ciągu ZALEDWIE 5 DNI, udało im się! Udało im się dokonać czegoś, w co wielu ludzi wątpiło... a jednak! Dom Pani Agaty Przybyłowicz jest suchy, pozbawiony wilgoci i pachnący. Pan architekt zaprojektował z dokładnością co do centymetra powierzchnię domu tak, by była w pełni wykorzystana i użyteczna dla rodziny. Ekipa „Nasz Nowy Dom” wyremontowała i stworzyła wspaniałe warunki, zapewniające chłopcom lepszy rozwój. Mamy nadzieję, że dom pozbawiony pleśni, pozwoli chłopcom w końcu pozbyć się problemów z chorobami układu oddechowego. Panie, które są inicjatorkami przedsięwzięcia serdecznie dziękują za pomoc wszystkim obecnym podczas sobotniego finału: p. Dyrektor Elżbiecie Budzińskiej, p. Marioli Mroczkowskiej, p. Paulinie Pietrzak, p. Marcie Oblizajek.

- Paulina Pietrzak, SOSW Koło

Foto: Marta Oblizajek, Tekst: Paulina Pietrzak

Nasz Nowy Dom spełnia marzenie rodziny z Babiaka!

W poniedziałek, 15 stycznia 2021 r. ekipa programu „Nasz Nowy Dom” rozpoczęła remont u rodziny w Babiaku. Ty...

Czytaj więcej

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę