sim
marzena pilarska
Wiadomości Miasto Koło Mikołaj odwiedził szpital

Mikołaj odwiedził szpital

20-12-2010 07:42 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,268 | Komentarzy: 0
Mikołaj odwiedził szpital
Foto:
zacisze
Już za kilka dni będziemy świętować Boże Narodzenie. Ludzie będą wzajemnie obdarowywać się prezentami. Z tej okazji uczniowie „Ekonomika” odwiedzili najmłodszych pacjentów kolskiego szpitala.
Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole bardzo chętnie wspomagają potrzebujących. Tak też było w tym roku. Młodzież chciała sprawić radość najmłodszym pacjentom Oddziału Dziecięcego Kolskiego Szpitala.

Przy współpracy dyrektor szpitala - Barbary Graczyk-Malińskiej oraz pedagog ZSEA – Danuty Molickiej, czworo uczniów (w stroju Mikołaja i Śnieżynek) obdarowywało w szpitalu chore dzieci prezentami i słodyczami. Taką fantastyczną niespodziankę wsparli finansowo: dyrektor „Ekonomika” – Elżbieta Sztanga, burmistrz Mieczysław Drożdżewski i starosta kolski Wieńczysław Oblizajek. Dzieci i ich rodzice, choć na chwilę, zapomnieli o troskach, chorobie i mogli się cieszyć obecnością Świętego Mikołaja oraz jego pomocników.

Uczniowie szkoły odwiedzili pacjentów na pozostałych oddziałach, obdarowując ich i personel cukierkami i miłym uśmiechem. Także dużych pacjentów ucieszył widok Świętego Mikołaja.

Źródło: ekonomikkolo.pl
mn
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!