sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Stypendium za wyniki w nauce

Stypendium za wyniki w nauce

20-12-2010 13:19 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 3,688 | Komentarzy: 0
Stypendium za wyniki w nauce
Foto:
zacisze
W miniony piątek Komendant Powiatowy wraz z Przewodniczącym Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów powiatu kolskiego wręczyli ufundowane przez Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów stypendium dla córki jednego z kolskich funkcjonariuszy.
Program stypendialny wojewódzkich związków zawodowych dla najzdolniejszych pociech policyjnych działaczy ma już kilkuletnią tradycję. W bieżącym roku przyznano ich 51, uroczyste wręczenie stypendiów odbyło się w październiku w Pałacu Działyńskich w Poznaniu.

Ponieważ córka jednego z kolskich funkcjonariuszy nie mogła w nim uczestniczyć, Przewodniczący Zarządu Terenowego wraz z Komendantem zorganizowali spotkanie w komendzie.

Grzegorz Boła przekazał Annie Rochnowskiej stypendium oraz upominek, natomiast mł.insp. Jarosław Rzymkowski wraz z własnymi życzeniami odczytał i wręczył specjalny list z gratulacjami od Wojewody Wielkopolskiego.

Stypendystka ma 11 lat, jest uczennicą 5 klasy szkoły podstawowej, jej średnia ocen to 5,3. Ania jest jedną z dwójki pociech kolskich związkowców, które w bieżącym roku za wyniki i osiągnięcia w nauce zdobyły stypendia. Pierwsza, Weronika Pietrzak 12 - letnia uczennica I klasy gimnazjum swoje stypendium odebrała na uroczystej gali w Poznaniu.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!