R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Ostatnie pożegnanie ks. Grzegorza Grochowskiego

07-04-2021 19:19 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 35,805 | Komentarzy: 1

Punktualnie o godzinie 11:00 rozpoczęła się msza pogrzebowa proboszcza parafii w Chełmnie nad Nerem, który zmarł 30 marca br.
Foto:redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

Wiele ciepłych słów padło w trakcie dzisiejszej mszy pożegnalnej o zmarłym księdzu. Wśród obecnych w świątyni pojawiło się wielu duchownych, przedstawicieli samorządów, z którymi kapłan współpracował.

Eucharystię pogrzebową celebrował biskup Wiesław Mering wraz z ks. kan. Władysławem Waszakiem. Kazanie było laudacją życia w duszpasterstwie i podkreśleniem zaangażowania zmarłego ks. Grzegorza Grochowskiego (51l.) w życie społeczne parafii i gminy.

Na koniec głos zabrali samorządowcy: Burmistrz Dąbia Tomasz Ludwicki, Wójt Gminy Grzegorzew Bożena Dominiak oraz Burmistrz Sompolna - Roman Bednarek. Niestety z powodu nałożonej kwarantanny, w pożegnaniu nie mogli uczestniczyć rodzice i rodzeństwo.

W piątek opublikujemy obszerną relację z ostatnieto pożegnania.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE