R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Zatrzymania

Znaleziono osobę, która poinformowała o bombie w markecie

12-04-2021 12:29 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 36,265 | Komentarzy: 2

W ostatni piątek, informowaliśmy na naszych łamach o wieczornym wezwaniu służb bo nowo otwartego marketu DINO w Grzegorzewie, w którym miały znajdować się materiały wybuchowe.
Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

Funkcjonariuszom udało się znaleźć osobę, która wezwała służby na ulicę Toruńską w Grzegorzewie, gdzie przeprowadzono akcję ewakuacji klientów i pracowników marketu. Po sprawdzeniu wnętrza okazało się, że wezwanie było bezpodstawne - nie stwierdzono żadnych podejrzanych przedmiotów/materiałów wybuchowych. 

Po przeprowadzonym dochodzeniu okazało się, że "żartownisiem" jest 53-letni mieszkaniec gminy Grzegorzew, którego przebadano alkomatem. Wynik badania wskazał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Sporządzona dokumentacja zostanie przesłana do sądu, gdzie mężczyzna odpowie za swój żart.

Alarm bombowy na otwarcie sklepu DINO. Na miejscu służby

Przed godziną 20:00 służby otrzymały zgłoszenie jakoby we wnętrzu sklepu DINO w Grzegorzewie miałaby znajdować się bomba...

Czytaj więcej

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA