R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Setne urodziny mieszkanki Gminy Dąbie

15-04-2021 08:29 | Źródło: Gmina Dąbie | Wyświetleń artykułu: 13,107 | Komentarzy: 1

W zeszły piątek obchodziła swoje setne urodziny Pani Zofia Pchła mieszkanka Rzuchowa w Gminie Dąbie. Podczas odwiedzin Burmistrz Miasta Dąbie Tomasz Ludwicki, Radny Rady miejskiej Tadeusz Chwiałkowski, oraz sołtys wsi Rzuchów Kazimierz Biliński, złożyli na ręce dostojnej Jubilatki gratulacje dożycia tak sędziwego wieku oraz życzenia dobrego zdrowia na dalsze lata życia.

Foto:Gmina Dąbie
R E K L A M A

Burmistrz odczytał także  w imieniu Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego list gratulacyjny.  Pani Zofia należy do pokolenia doświadczonego dramatycznymi wydarzeniami historii Polski- była m.in. świadkiem II wojny światowej. Jubilatka często wspomina dawne czasy i młodość. Pasją Pani Zofii zawsze było wyszywanie, robienie na drutach, chętnie angażowała się w haftowanie szat liturgicznych księży z parafii  w Chełmnie. Dużo podróżowała, w wolnych chwilach  lubiła czytać książki.

Pani Zofia ma siedmioro dzieci, dziewięcioro wnucząt, siedmioro prawnucząt, Jubilatka nie ukrywa dumy, że kilkoro z nich osiedliło się zagranicą. Jej receptą na długowieczność jest ciężka praca.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze