R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Najechał na tył samochodu wiozącego butle z gazem

12-05-2021 12:54 | Źródło: KP PSP Koło, KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 23,958 | Komentarzy: 0

W dniu 11 maja 2021r. o godzinie 12.18 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Sokołowo gm. Koło.
Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole i Ochotniczej Straży Pożarnej z Wrzącej Wielkiej i Kiełczewa I. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów dostawczych. Pojazdami podróżowali tylko kierowcy, którzy opuścili pojazdy przed przyjazdem JOP na miejsce zdarzenia. Na miejscu znajduje się patrol Policji. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.  

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Wszystkie osoby, które brały udział w zdarzeniu odmówiły udzielenia im Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Przy pomocy miernika wielogazowego sprawdzono czy nie doszło do wycieku gazu z przewożonych butli - miernik nie wskazał zagrożenia, brak wycieków. Odłączono dopływ prądu z akumulatorów w obu pojazdach. 

Kierujący pojazdem marki Fiat Ducato, mieszkaniec Powiatu Konińskiego nie dostosował prędkości i najechał na tył Mercedesa Sprintera przewożącego butle z gazem. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Kierowcy byli trzeźwi. 

- informuje Rzecznik Prasowy KKP Koło

Działania ratownicze trwały przez 1 godzinę i 15 minut. W akcji uczestniczyło 13 strażaków. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA