R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Włożył rękę w pracującą kosiarkę. 85-latek z ostrzami w dłoni przewieziony do szpitala

14-05-2021 09:39 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 24,064 | Komentarzy: 4

Dnia 13 maja 2021 r. o godz. 18.18 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole przyjęło zgłoszenie, iż w miejscowości Przybyłów mężczyzna nie może wyjąć ręki z kosiarki spalinowej.
Foto:czytelnik
R E K L A M A

Po dojeździe zastępów Kierujący Działaniami Ratowniczymi ustalił, że jest to mężczyzna w wieku 85 lat, przytomny, ma wbite w lewej dłoni ostrze od kosiarki spalinowej. Z dłoni obficie wycieka krew. Strażacy przy użyciu przecinarki do stali przecięli nóż kosiarki spalinowej.

Udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu: założono opatrunek uciskowy owinięty bandażem na dłoń, w której znajdowało się odcięte ostrze kosiarki, na ramieniu poszkodowanego zaciśnięto opaskę uciskową (staza), unieruchomiono rękę w pozycji zastanej, udzielono wsparcia psychicznego.

Poszkodowanego przekazano przybyłemu na miejsce zdarzenia Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który następnie przetransportował poszkodowanego do Szpitala w Koninie celem dalszej hospitalizacji. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA