R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Ruszyły zapisy do Grand Prix Koła 2021

26 dni temu | Źródło: MOSiR Koło | Wyświetleń artykułu: 4,038 | Komentarzy: 0

Miło nam poinformować, że w naszym mieście odbędzie się Grand Prix Koło - impreza, która na stałe wpisała w miejski kalendarz imprez sportowych. Charakter całego przedsięwzięcia pozostaje w niezmienionej formie podobnie jak w latach ubiegłych, bieg na dystansach 5 i 10 km oraz marsz Nordic Walking na dystansie 5 km.
Foto:Eugeniusz Gębka
R E K L A M A

Głównymi Organizatorami będą Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole, Urząd Miasta w Kole, firma Wood-Mizer, firma Andre, firma Geberit i stowarzyszenie Malinowa Mamba.

Cała formuła pozostaje bez zmian czyli każdy ze współorganizatorów będzie miał swój  bieg. Pierwszy z biegów na dystansie 5 km o Puchar  Dyrektora Firmy Geberit odbędzie się 29 maja 2021, drugi  bieg o Puchar Prezesa Firmy Wood-Mizer na dystansie 10 km odbędzie się  12 czerwca 2021, kolejny o Puchar Prezesa Firmy Andre 26 czerwca 2021 roku na dystansie 5 km i ostatni o Puchar Malinowej Mamby 3 lipca 2021 roku na dystansie 10 km . Marsz Nordic Walking na dystansie 5 km. Ze względu na panujące warunki start i meta wszystkich biegów usytuowane będą na Stadionie Miejskim w Kole przy ulicy Sportowej 12.

Zapraszamy już dzisiaj wszystkich zawodników do zapisów,  a mieszkańców do kibicowania.

Zapisów można dokonywać poprzez link:

https://foxter-sport.pl/grandprix/grand-prix-kola-2021

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA