R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Nowa droga powiatowa ukończona! Blisko cztery kilometry za ponad 4 miliony

31-05-2021 15:04 | Źródło: Powiat Kolski | Wyświetleń artykułu: 17,445 | Komentarzy: 4

Dobiega końca budowa drogi powiatowej nr 3206P na odcinku Łuczywno – Drzewce w gm. Osiek Mały realizowana przez Powiat Kolski wspólnie z Gminą Osiek Mały.
Foto:Starostwo Kolskie
R E K L A M A

Z uwagi na to że istniejąca droga kolidowała z eksploatacją odkrywki węgla brunatnego Drzewce, podjęto decyzję o budowie nowej drogi, która wybudowana została w obrębie miejscowości Łuczywno, Smólniki Osieckie, Zielenie, Szarłatów i Witowo. Nowa inwestycja ma na celu poprawę bezpieczeństwa, komfortu jazdy, a jej podstawowym założeniem jest umożliwienie komunikacji pomiędzy miejscowościami Drzewce – Łuczywo.

Przypomnijmy, że Powiat Kolski na realizację tej inwestycji otrzymał dofinansowanie z rządowego Funduszu Dróg Samorządowych. Wykonawcą przedsięwzięcia jest firma Trans-Spili Sp. z o.o. a kwota umowy wynosi 4.770.188.44 zł.

Długość budowanego odcinka to 3,896 km.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA