sim
kol-net
Wiadomości Miasto Koło Osobowość 2010 roku w Kole

Osobowość 2010 roku w Kole

23-12-2010 13:03 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 11,112 | Komentarzy: 0
Osobowość 2010 roku w Kole
Foto:
zacisze
Portal internetowy e-kolo.pl ogłasza Plebiscyt na „Osobowość 2010 roku w Kole”. Od dnia dzisiejszego do 10 stycznia na łamach naszego portalu będzie można głosować na swojego kandydata.
Po wnikliwej analizie redakcja zdecydowała, że w 2010 roku nominowani zostaną:
Mieczysław Drożdżewski – Burmistrz Miasta Koła, cieszący się w naszym mieście dużym zaufaniem o czym świadczyć może druga kadencja jako włodarza miasta. Nominacja przyznana przede wszystkim za podjęcie konkretnych działań i rozpoczęcie budowy basenu w Kole.

Wieńczysław Oblizajek – Starosta Kolski od początku istnienia powiatu kolskiego. Po raz czwarty wybrany na to stanowisko. Wspiera i inspiruje wiele zmian na terenie naszego powiatu. Wprowadził w życie wiele inwestycji związanych z infrastrukturą w naszym powiecie.

Marta Zakrocka - Dyrektor MOSiR w Kole, inspiruje i wspiera wiele inicjatyw sportowych w naszym mieście m.in. ligę piłki siatkowej, piłki nożnej czy koszykówki. Pod jej zarządami /MOSiR-u/ działa, również stadion miejski w Kole.Tomasz Brett - organizator wielu wspaniałych imprez sportowych m.in. dla dzieci i młodzieży. Prowadzi grupę MLUKS Triathlon Koło, organizuje liczne biegi i zawody na terenie powiatu kolskiego. Sam aktywnie udziela się sportowo.


Karolina Graczyk - kolska bokserka, uczestniczka wielu imprez międzynarodowych - Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata w boksie. Praktycznie z każdej imprezy przywozi medale. Świetna sportsmenka i promotorka naszego regionu poprzez sukcesy sportowe. 3. miejsce na Mistrzostwach Świata 2010, 3. miejsce na Mistrzostwach Unii Europejskiej 2010 oraz Mistrzyni Polski 2010 seniorek.


Malinowa Mamba - pierwsza i jedyna w naszym plebiscycie ekipa. Nominacja za organizację Dnia Szpiku w Kole, promocję zdrowego stylu życia oraz zasady fair play w sporcie. Młodzi i pozytywnie zakręceni ludzie.


Leonard Jaroszewski - Komendant Hufca ZHP w Kole, Honorowy Obywatel Miasta Koła, wzór dla młodzieży i harcerzy. Sprawny organizator życia kulturalnego w naszym mieście. Zawsze służy pomocą drugiemu człowiekowi. Razem z ZHP włącza się w szereg akcji sportowo – kulturalnych w naszym mieście.

Tomasz Gibaszek - pomysłodawca i organizator Koło Bluesa Festiwal. Nominacja za świetny pomysł i konsekwencję w realizacji tej największej imprezy muzycznej w Kole.


ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO GŁOSOWANIA. PIERWSZA TRÓJKA ZWYCIĘZCÓW OTRZYMA OD NASZEJ REDAKCJI SPECJALNE GRATULACJE ORAZ PAMIĄTKOWE STATUETKI I DYPLOMY.

Ankieta do głosowania znajduje się w dolnej części strony głównej naszego portalu.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!