R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Pożar samochodu, który udało się szybko opanować

10-06-2021 11:43 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 8,211 | Komentarzy: 0

8 czerwca o godz. 16:28 do stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kole wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego w Kłodawie przy ul. 1 - go Maja.

Foto:Czytelnik
R E K L A M A

Po dojeździe zastępów na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym przeprowadził rozpoznanie, w wyniku którego ustalił, że pożarem objęta jest część komory silnika. Samochodem podróżowały dwie osoby, które opuściły pojazd przed przybyciem jednostki.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia,  podaniu wody na palącą się część komory silnika oraz odłączeniu akumulatora.  Pojazd sprawdzono kamerą termowizyjną - kamera nie wskazała zarzewi ognia oraz podwyższonej temperatury.

Dwie osoby podróżujące pojazdem odmówiły udzielenia pierwszej pomocy.

W działaniach brały udział dwa zastępy OSP Kłodawa oraz zastęp JRG Koło. Łączny czas trwania akcji to 1 godzina i 8 minut. W działaniach udział brało 16 strażaków.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze