R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Zatrzymania

28-latek trzymał znaczne ilości narkotyków w łazienkowej skrytce. Trafił do aresztu

29-06-2021 14:56 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 15,853 | Komentarzy: 1

Policjanci Wydziału Kryminalnego kolskiej komendy zatrzymali 28-letniego mieszkańca gm. Kościelec, który w swoim mieszkaniu posiadał prawie 102 gram narkotyków. Mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie znacznej ilości narkotyków za co według ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Foto:pixabay
R E K L A M A

Kolscy kryminalni w ramach wykonywanych zadań ustalili, że 28-letni mieszkaniec gm. Kościelec w swoim mieszkaniu ma posiadać znaczne ilości narkotyków. W minionym tygodniu policjanci weszli do zajmowanego przez mężczyznę lokalu gdzie w łazience w specjalnie przygotowanej skrytce ujawnili prawie 102 gramy substancji psychotropowych. Mężczyzna został zatrzymany i na wniosek Prokuratury Rejonowej w Kole trafił na trzy miesiące do aresztu.

To jednak nie jedyny sukces funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego. Na początku czerwca 2021 roku zatrzymali oni 61-letniego mieszkańca Koła, u którego podczas przeszukania ujawnili prawie 5 gram kryształów, które po wykonanej ekspertyzie okazały się zabronioną substancją psychotropową oraz niewielką ilość środków odurzających w postaci marihuany. Następnie w miejscu zamieszkania tego mężczyzny policjanci ujawnili amfetaminę oraz inne substancje psychotropowe. Łącznie funkcjonariuszom udało się zabezpieczyć 34,41 grama amfetaminy oraz 118,33 grama innych substancji psychotropowych a także niewielką ilość marihuany. Mężczyzna ten również odpowie za występek określony w art. 62 ust 1 i 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii czyli posiadanie znacznej ilości narkotyków za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA