R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Biznes

ŚwiatGSM - nowa marka w CH Ferio Konin

30-07-2021 12:26 | Źródło: Ferio | Wyświetleń artykułu: 2,018 | Komentarzy: 0

6 lipca 2021 roku marka ŚwiatGSM zadebiutowała w Koninie. Umowę, z działającą na polskim rynku od ponad 15 lat firmą, podpisał zarządca CH Ferio Konin - Multi Poland. W nowym miejscu na planie centrum na klientów czeka asortyment z branży GSM, serwis urządzeń oraz bogata oferta akcesoriów.
Foto:Ferio Konin
R E K L A M A

ŚwiatGSM to polska marka o ugruntowanej na rynku pozycji. Po kilkunastu latach działalności w branży elektroniki użytkowej, poszerzyła swoją ofertę o prężnie rozwijającą się branżę fashion. Trendy związane z upiększaniem smartfonów znalazły swoje odzwierciedlenie w ofercie nowego miejsca w CH Ferio Konin. Oprócz akcesoriów fashion, w ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju produkty ochronne, takie jak: etui, szkła ochronne oraz oczywiście same urządzenia - smartfony topowych marek. Uzupełnieniem usług ŚwiataGSM jest Centralny Serwis Naprawczy, oferujący naprawy: smartfonów, tabletów i innych urządzeń elektronicznych, naprawy są również przeprowadzane w każdym z salonów, w tym również w konińskim.

- CH Ferio Konin to miejsce, któremu od lat ufają mieszkańcy Konina i okolic. Cieszymy się, że marka ŚwiatGSM doskonale uzupełniła nasz tenant mix. Jesteśmy przekonani, że szeroki asortyment oraz wysoki poziom usług sprawią, że miejsce to będzie chętnie odwiedzane przez naszych klientów

- mówi Henryk Grabowski z Multi, dyrektor Ferio Konin.

ŚwiatGSM to niezależny reseller GSM, który odważnie wyznacza trendy na polskim rynku. Marka posiada w swojej sieci handlowej ponad 50 własnych obiektów w wiodących centrach i galeriach handlowych w całej Polsce. Doświadczony i kompetentny zespół służy radą i pomocą wszystkim klientom CH Ferio Konin.

O Multi

Multi Poland jest częścią Multi Corporation, czołowej paneuropejskiej firmy strategicznego zarządzania nieruchomościowymi aktywami handlowymi. Zarządza ona ponad 80 nieruchomościami handlowymi w Europie i Turcji, w tym 6 w Polsce. Przyjmują one ponad 400 milionów klientów rocznie, którzy wydają tu, szacunkowo, 4 miliardy euro w ponad 6 000 sklepów, restauracji i lokali rozrywkowych. Klientami Multi są zarówno globalni inwestorzy nieruchomościowi, jak Union Investment, Credit Suisse, Allianz, CBRE Global Investors, Corestate Capital Group czy Commerz Real, jak i regionalni deweloperzy i właściciele. Multi oferuje pełne spektrum usług zarządczych, w tym: asset management, zarządzanie operacyjne, przebudowę i remonty, komercjalizację, obsługę prawną oraz zarządzanie zgodnością z przepisami. Dzięki swojej szczegółowej znajomości sieci handlowych i innych najemców, inwestorów, konsumentów oraz rynków lokalnych Multi chroni i podnosi wartość aktywów w każdej fazie procesu zarządzania. Szeroka wiedza firmy z zakresu finansów, handlu i techniczna pozwoliła jej w ostatnich kilku latach wyprzedzić branżę w kategoriach najmu, przychodu z czynszów i nowoczesnego marketingu centrów handlowych. 

Od założenia w 1982 r. firma brała udział w ponad 200 projektach deweloperskich obejmujących łącznie ponad 5 mln mkw. GLA o wartości prawie 13 mld euro oraz zdobyła za nie ponad 200 nagród branżowych. Multi działa w 12 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w: Belgii, Niemczech, Włoszech, Polsce, Portugalii, Słowacji, Hiszpanii, Turcji, Łotwie oraz na Ukrainie i Węgrzech. W polskim portfolio Multi znajdują się nieruchomości komercyjne zlokalizowane we Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Koninie, Bielsku-Białej, Katowicach i Szczecinie.

FERIO KONIN

CH Ferio, Konin (www.feriokonin.pl): zostało otwarte w 2008 roku, rozbudowane w latach 2013/2014 i jest obecnie największym i najbardziej nowoczesnym centrum handlowym w rejonie Konina. Na powierzchni ponad 35 000 m2 znajduje się galeria handlowa, w której skład wchodzi ponad 0 sklepów między innymi takich marek jak: Intermarché, H&M, Reserved, New Yorker, Douglas, Empik, Mohito, Cropp, i House. Dodatkowo na terenie centrum handlowego znajdują się: wolnostojący market budowlany Castorama, Media Markt, Jysk oraz restauracja McDonald’s. Ferio Konin posiada dogodną lokalizację. Usytuowane jest na głównej aorcie trasy komunikacyjnej, co zapewnia klientom dogodny i szybki dostęp do centrum handlowego – to zaledwie 5 minut drogi samochodem. Zmotoryzowani odwiedzający mają do dyspozycji ponad 1000 darmowych miejsc parkingowych.

Ferio Konin to miejsce zakupów, ale także spotkań czy spędzania czasu wolnego dla lokalnej społeczności. Centrum handlowe regularnie angażuje się w działania na rzecz mieszkańców Konina i okolic, a także uczestniczy w wielu inicjatywach prospołecznych.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA