R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Grzegorzew

Wójt Gminy Grzegorzew z jednogłośnym absolutorium od rady

31-07-2021 09:58 | Źródło: Gmina Grzegorzew | Wyświetleń artykułu: 4,201 | Komentarzy: 0

28 lipca 2021 roku odbyła się sesja Rady Gminy Grzegorzew. Radni ocenili wykonanie budżetu Gminy Grzegorzew za 2020 rok, rozpatrzony został również raport o stanie Gminy po czym udzielono wotum zaufania dla Wójta.

Foto:Gmina Grzegorzew
R E K L A M A

Raport to źródło informacji o demografii, mienia komunalnego, zagospodarowania przestrzennego, prowadzonych inwestycji, oświaty, bezpieczeństwa, ochrony środowiska, pomocy społecznej, ochrony zdrowia, kultury i sportu.

Raport o stanie Gminy Grzegorzew za rok 2020: http://bip.grzegorzew.pl/?a=4166

Rada Gminy podjęła uchwałę o udzieleniu Pani Wójt absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2020 rok. Zadania inwestycyjne zaplanowane  w 2020 roku zostały zrealizowane w 100%. Wartość robót i remontów to 2.173.234,89 zł. Budowaliśmy i remontowaliśmy pamiętając o wszystkich: strażakach, sportowcach, seniorach, placówkach oświatowych.

" Będziemy zmieniać rzeczywistość naszej gminy, aby mieszkańcom żyło się coraz lepie.”

– powiedziała Wójt Gminy Grzegorzew

Do budżetu naszej gminy wpłynęło 2.460.373,38 zł pieniędzy z dotacji unijnych i innych źródeł. Zachowujemy płynność finansową, a 2020 rok zakończyliśmy z nadwyżką budżetową w wysokości 1.106.562,93 zł co daje nam możliwości realizacji w następnych latach zadań inwestycyjnych wynikających z Wieloletniej Prognozy Finansowej.

…To zespołowa praca nas wszystkich, przynosząca efekty. Bardzo dziękuję wszystkim. Mam wielki szacunek i wielkie wyrazy uznania, jeszcze raz kieruję za waszą ciężką pracę. W tym trudnym czasie pandemii daliśmy radę…”

– powiedziała Wójt gminy, dziękując wszystkim za bardzo dobrą i harmonijną współpracę.

Podziękowania dla Pani Wójt złożył przewodniczący Rady Gminy Grzegorzew.

„…Pani Wójt, dziękujemy za odpowiedzialne zarządzanie gminą. Dziękujemy za partnerską współpracę z Radą Gminy, za to że potrafimy nawzajem się słuchać, że mamy do siebie wielki szacunek. Jestem przekonany, że pozwoli to nam, wspólnie zmieniać naszą gminę na lepsze i zrealizować wszystkie zaplanowane inwestycje w każdej miejscowości Gminy Grzegorzew. …” Jeszcze raz w imieniu pracowników Urzędu Gminy i samorządu Gminy Grzegorzew gratulujemy Pani Wójt otrzymanego absolutorium.

– powiedział Pan Tadeusz Sosnowski.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze