R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Spotkanie na drodze kombajnu z osobówką źle się zakończyło

16-08-2021 08:50 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 18,979 | Komentarzy: 2

12 sierpnia o godz. 13:48 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem samochodu osobowego i kombajnu zbożowego na łuku drogi w miejscowości Budki Stare, gmina Osiek Mały.
Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Dyżurny Stanowiska Kierowania do zdarzenia zadysponował jeden zastęp z JRG Koło oraz zastępy z OSP Budki Nowe i OSP Dęby Szlacheckie . Po dojeździe zastępów na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym przeprowadził rozpoznanie, w wyniku którego ustalił, że kierowca samochodu  osobowego, chcąc uniknąć zderzenia z kombajnem zbożowym, uderzył w drzewo. Kombajn zbożowy stoi na pobliskim polu. Wszystkie osoby, które uczestniczyły w zdarzeniu opuściły samodzielnie pojazdy przed przyjazdem JOP. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu terenu prowadzonych działań, odłączeniu dopływu prądu z akumulatorów w pojazdach oraz udzieleniu KPP osobie poszkodowanej z samochodu osobowego. Na miejsce przybył ZRM, który zaopatrzył osobę poszkodowaną. Na miejsce przybył także patrol Policji. Działania ratownicze trwały 3 h 1 min. W akcji uczestniczyło 11 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny zdarzenia prowadzi Policja.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE