R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Nowy wóz bojowy dojechał do OSP Brdów

17-08-2021 11:31 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 7,452 | Komentarzy: 1

W sobotę w godzinach wieczornych po wielu latach oczekiwania wreszcie dojechał upragniony nowy wóz strażacki do jednostki OSP Brdów.
Foto:OSP Brdów
R E K L A M A

Samochód Marki Renault 4x4 GBA 3/28 to marzenie strażaków ochotników z Brdowa, które ziściło się po latach prób i starań. Ochotnicy w trakcie przekazania wozu nie kryju wzruszenia i dumy, że od teraz swoje działania będą jeszcze bardziej profesjonalne i bezpieczne. 

Samochód GBA 3/28 na podwoziu Renault wyprodukowany przez firmę Szczęśniak z Bielsko-Biała. Samochód będzie wykorzystany podczas działań pożarniczych, w ratownictwie technicznych i przy neutralizacji miejscowych zagrodzeń. Samochód ma napęd 4x4, kamerę cofania, działko wodno-pianowe, autopompę o wydajności 2800 l/min. Wartość samochodu wyniosła 804.000 z czego 400.000 dofinansowanie z Komendy Głównej PSP 400.00 z budżetu Gminy Babiak 4.000 środki własne OSP

- opisują wóz strażacy z OSP Brdów

Mieszkańcy Brdowa i okolic przywitali wóz w ostatnią sobotę. O godzinie 19:00 po długiej drodze od producenta dojechał na teren remizy. W spotkaniu uczestniczył również Poseł RP Leszek Galemba. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE