R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Najechał na tył Skody tuż przed przejściem dla pieszych

27-08-2021 11:10 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 16,783 | Komentarzy: 0

25 sierpnia o godz. 17:43 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na obwodnicy miasta Koła.
Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

 Dyżurny Stanowiska Kierowania do zdarzenia zadysponował dwazastępy z JRG Koło. Po dojeździe zastępów na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym przeprowadził rozpoznanie, w wyniku którego ustalił, że w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe. Samochodami podróżowali tylko kierowcy, którzy opuścili pojazdy przed przybyciem jednostek.

Droga Krajowa 92 była zablokowana jest w obu kierunkach. Ratownicy zabezpieczyli teren prowadzonych działań i udzielili Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy osobom poszkodowanym z obu samochodów. Osoby poszkodowane przekazano Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który przybył na miejsce zdarzenie zaraz po przyjeździe zastępów straży pożarnej.

Po przebadaniu przez ratowników - wszystkie osoby uczestniczące w zdarzeniu pozostały na miejscu zdarzenia – nie wymagały dalszej hospitalizacji.

Strażacy zabezpieczyli teren prowadzonych działań, odłączyli dopływ prądu z akumulatorów w pojazdach, wycieki płynów eksploatacyjnych zabezpieczono przy pomocy sorbentu

Po odjeździe z miejsca zdarzenia wszystkich zastępów straży pożarnej na miejscu pozostał patrol policji zabezpieczający teren po prowadzonych działaniach prowadząc swoje dalsze czynności dochodzeniowe.

Działania ratownicze trwały 57 minut. W akcji uczestniczyło 8 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny zdarzenia prowadzi Policja.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE