× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Słonecznie -0.7
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Zaplanuj rok szkolny z pomysłem!

Autor: Ferio Konin 01 Wrzesień 2021 przeczytasz w ok. 4 min.
MATERIAŁ SPONSOROWANY
Zaplanuj rok szkolny z pomysłem!
© Ferio
(0) | Czytano:
2,506 razy | przeczytasz w ok. 4 min.

CH Ferio Konin przygotowało wyjątkową niespodziankę dla uczniów i rodziców! Powrót do szkoły to czas poszukiwania szkolnych przyborów i uzupełniania szaf uczniów. W pierwszy weekend września Ferio wychodzi naprzeciw wszystkim tym oczekiwaniom z akcją pod hasłem: Zaplanuj rok szkolny z pomysłem!

R E K L A M A
0
Czytano:
2,506 razy
Udostępnij

Spis treści

Klienci Ferio Konin, którzy w dniach 3 - 4 września (w godzinach 10.00- 18.00) zgłoszą się do Punktu Obsługi Promocji z paragonem potwierdzającym zakupy na kwotę minimum 100, 200 i 300 PLN, otrzymają upominki uzupełniające szkolne wyprawki. Zawartość wyprawki uzależniona będzie od wysokości kwoty wydanej na zakupy.

Za zakupy na kwotę 100 PLN, na uczniów i ich rodziców czekać będą kredki oraz plan lekcji, które na pewno przydadzą się młodszym uczniom. Za wydane 200 PLN upominek to worek szkolny z wyposażeniem takim jak: kredki, flamastry, farby, zeszyty, itp. Najwyższy próg zakupowy, czyli zakupy o wartości minimum 300 PLN, to karta podarunkowa Ferio Konin na kolejne zakupy w centrum handlowym, o wartości 50 PLN.

Liczba zestawów upominkowych jest ograniczona, obowiązują limity godzinowe, decyduje kolejność zgłoszeń w Punkcie Obsługi Promocji. Akcja trwa do wyczerpania zapasów, a regulamin promocji dostępny jest Punkcie Obsługi Promocji i siedzibie Organizatora.

Szczegóły na www.feriokonin.pl

 

O Multi

Multi Poland jest częścią Multi Corporation, czołowej paneuropejskiej firmy strategicznego zarządzania nieruchomościowymi aktywami handlowymi. Zarządza ona ponad 80 nieruchomościami handlowymi w Europie i Turcji,
w tym 6 w Polsce. Przyjmują one ponad 400 milionów klientów rocznie, którzy wydają tu, szacunkowo, 4 miliardy euro

w ponad 6 000 sklepów, restauracji i lokali rozrywkowych. Klientami Multi są zarówno globalni inwestorzy nieruchomościowi, jak Union Investment, Credit Suisse, Allianz, CBRE Global Investors, Corestate Capital Group czy Commerz Real, jak i regionalni deweloperzy i właściciele. Multi oferuje pełne spektrum usług zarządczych, w tym: asset management, zarządzanie operacyjne, przebudowę i remonty, komercjalizację, obsługę prawną oraz zarządzanie zgodnością z przepisami. Dzięki swojej szczegółowej znajomości sieci handlowych i innych najemców, inwestorów, konsumentów oraz rynków lokalnych Multi chroni i podnosi wartość aktywów w każdej fazie procesu zarządzania. Szeroka wiedza firmy

z zakresu finansów, handlu i techniczna pozwoliła jej w ostatnich kilku latach wyprzedzić branżę w kategoriach najmu, przychodu z czynszów i nowoczesnego marketingu centrów handlowych. 

Od założenia w 1982 r. firma brała udział w ponad 200 projektach deweloperskich obejmujących łącznie ponad 5 mln mkw. GLA o wartości prawie 13 mld euro oraz zdobyła za nie ponad 200 nagród branżowych. Multi działa w 12 krajach, w tym
w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w: Belgii, Niemczech, Włoszech, Polsce, Portugalii, Słowacji, Hiszpanii, Turcji, Łotwie oraz na Ukrainie i Węgrzech. W polskim portfolio Multi znajdują się nieruchomości komercyjne zlokalizowane we Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Koninie, Bielsku-Białej, Katowicach i Szczecinie.

FERIO KONIN

CH Ferio, Konin (www.feriokonin.pl): zostało otwarte w 2008 roku, a następnie rozbudowane w latach 2013/2014 i jest obecnie największym i najbardziej nowoczesnym centrum handlowym w rejonie Konina. Na powierzchni ponad 35 000 m2 znajduje się galeria handlowa, w której skład wchodzi ponad 60 sklepów, między innymi takich marek jak: Intermarché, H&M, Reserved, New Yorker, Douglas, Empik, Mohito, Cropp, i House. Na terenie centrum handlowego znajdują się: wolnostojący market budowlany Castorama, Media Markt, Jysk oraz restauracja McDonalds. Ferio Konin posiada dogodną lokalizację. Usytuowane jest na głównej aorcie trasy komunikacyjnej, która zapewnia klientom dogodny i szybki dostęp do centrum handlowego – to zaledwie 5 minut drogi samochodem. Zmotoryzowani klienci mają do dyspozycji ponad 1000 darmowych miejsc parkingowych.

Ferio Konin to nie tylko miejsce zakupów, ale także miejsce spotkań i spędzania czasu wolnego dla lokalnej społeczności. Centrum handlowe regularnie angażuje się w działania na rzecz mieszkańców Konina i okolic, a także uczestniczy w wielu inicjatywach prospołecznych.

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
Podobne tematy
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Gmina Kłodawa
Kino Objazdowe zaprasza do Kłodawy. Cztery propozycje czekają na Was
1 godzinę temu 230

Kino Objazdowe zaprasza do Kłodawy. Cztery propozycje czekają na Was

Gmina Kościelec
Jarmark Świąteczny w Gminnym Domu Kultury w Kościelcu
1 godzinę temu 565

Jarmark Świąteczny w Gminnym Domu Kultury w Kościelcu

Gmina Kościelec
Kościelec - Gminny Konkurs Plastyczny
2 godziny temu 203

Kościelec - Gminny Konkurs Plastyczny

Miasto Koło
Dwa wilki zarejestrowane w kolskim Nadleśnictwie [WIDEO]
5 godziny temu 9,516

Dwa wilki zarejestrowane w kolskim Nadleśnictwie [WIDEO]

Wypadki
Zderzenie czołowe na prostym odcinku drogowym
5 godziny temu 7,358

Zderzenie czołowe na prostym odcinku drogowym

Miasto Koło
To już pewne. Liczba radnych w Kole zmniejszy się o 6 osób!
1 dzień temu 8,565 9

To już pewne. Liczba radnych w Kole zmniejszy się o 6 osób!

R E K L A M A