R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Lifestyle i życie społeczne

Czwartek ostatnim dniem ładnej pogody

09-09-2021 12:27 | Źródło: PAP | Wyświetleń artykułu: 2,476 | Komentarzy: 0

Czwartek będzie pogodny i ciepły na terenie całego kraju. W piątek na zachodniej północy Polski może pojawić się front atmosferyczny z przelotnymi opadami deszczu i burzami - powiedziała PAP Anna Woźniak, synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Foto:PAP
R E K L A M A

Czwartek będzie pogodny i ciepły na terenie całej Polski. Rano temperatura wyniesie od 8-10 stopni Celsjusza na wschodzie do 15-18 stopni na zachodzie kraju. Z każdą godziną będzie cieplej. Do końca dnia nie powinno też padać.

"Czwartek jeszcze będzie pod znakiem ładnej pogody, do której przyzwyczailiśmy się w ciągu ostatnich kilku dni. W ciągu dnia będzie bardzo słonecznie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany. Jedynie na przedgórzu sudeckim może być dość silny i porywisty. Na przeważającej części kraju maksymalna temperatura w ciągu dnia osiągnie od 24 do 26 stopni. Nieco chłodniej będzie tylko na południowym wschodzie i w rejonach podgórskich, gdzie prognozowana maksymalna temperatura dojdzie do około 22-23 stopni"

- powiedziała Woźniak.

Noc z czwartku na piątek nadal będzie pogodna, z zachmurzeniem małym, przechodzącym na zachodzie w umiarkowane. Na Pomorzu i w regionach podgórskich pojawią się lokalnie mgły ograniczające widoczność do pięciuset metrów. Wiatr będzie słaby, wiejący z kierunków południowych. Temperatura w nocy z czwartku na piątek to od 7 stopni w rejonach podgórskich, 8 stopni na południowym wschodzie do 13-14 st. na południowym zachodzie i 15 st. na Wybrzeżu.

W piątek po południu od południowego zachodu do Polski może wejść front atmosferyczny z towarzyszącymi mu przelotnymi opadami deszczu i burzami. Weekend może być już deszczowy. (PAP)

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze