R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Były ksiądz fary spowodował wypadek pod wpływem alkoholu. Był terapeutą uzależnień

16-11-2021 08:45 | Źródło: O2.pl | Wyświetleń artykułu: 56,451 | Komentarzy: 8

Jak informuje portal o2.pl ksiądz Paweł 10 listopada br. po godzinie 19:00 spowodował wypadek drogowy w miejscowości Sokołowo Parcele (gm. Brześć Kujawski).

Foto:OSP Sokołowo
R E K L A M A

W dniu 10.11 zostaliśmy zadysponowani do zdarzenia w wyniku którego auto osobowe uderzyło w bariery i wypadło z pasa drogowego po czym dachowało. Nasza jednostka dotarła jako pierwsza na miejsce zdarzenia. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji i udzieleniu pierwszej pomocy w czym pomogła nam OSP Brześć Kujawski po czym przekazaliśmy poszkodowanego do ZRM.

- OSP Sokołowo

50-letni pijany ksiądz spowodował wypadek w okolicy Włocławka. Pikanterii sprawie nadaje fakt, że duchowny jest terapeutą ds. uzależnień. Ksiądz Paweł w momencie zdarzenia miał we krwi 2,6 promila alkoholu.50-letni pijany ksiądz spowodował wypadek w okolicy Włocławka. Pikanterii sprawie nadaje fakt, że duchowny jest terapeutą ds. uzależnień. Ksiądz Paweł w momencie zdarzenia miał we krwi 2,6 promila alkoholu.

- o2.pl

Ksiądz Paweł nie tak dawno rozstał się z kolską parafią Podwyższenia Krzyża Świętego w Kole. 

Jestem alkoholikiem i terapeutą. Złamałem wszystkie zasady, by zachować trzeźwość. Chorowałem przez dwa tygodnie i na koniec zacząłem leczyć się alkoholem. Jestem na etapie szukania ośrodka. Ksiądz i policjant to osoby zaufania publicznego

– przyznał duchowny w rozmowie z "SE"

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (8) Pokaż komentarze