R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Koło

Spotkanie na temat programu Czyste Powietrze

08-12-2021 08:37 | Źródło: Gmina Koło | Wyświetleń artykułu: 3,032 | Komentarzy: 1

Kilkanaście osób wzięło udział w spotkaniu edukacyjno - informacyjnym dotyczącym Rządowego Programu „Czyste Powietrze”, które odbyło się 7 grudnia br. w budynku dawnej szkoły w Dzierawach.

Foto:Gmina Koło
R E K L A M A

Na wstępie głos zabrał Mariusz Rybczyński - Wójt Gminy Koło witając przybyłych mieszkańców i zachęcając do udziału w Programie. W dalszej części wystąpił Pan Marek Szałek- Inspektor Urzędu Gminy w Kole, który przedstawił informacje o możliwości uzyskania dofinansowania z programu oraz jak prawidłowo ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację jednorodzinnego budynku mieszkalnego. W trakcie dyskusji, zgromadzeni mieszkańcy zadawali liczne pytania, na które prowadzący rzeczowo i wyczerpująco udzielał odpowiedzi.

Mamy nadzieję, że prowadzona kampania, spotkania i funkcjonowanie Punktu zachęci mieszkańców do skorzystania z dofinansowania m.in. do wymiany kotłów, przeprowadzenia prac termomodernizacyjnych, a w efekcie do poprawy jakości powietrza na terenie naszej gminy. Dziękujemy mieszkańcom za zainteresowanie i udział w spotkaniu.

- podsumowuje Wójt Mariusz Rybczyński


Jednocześnie przypominamy, że w Urzędzie Gminy w Kole uruchomiony został Punkt Konsultacyjny - Informacyjny Rządowego Programu Priorytetowego "Czyste Powietrze", gdzie można złożyć i  skonsultować wniosek o dofinansowanie.
Wspólnie zadbajmy o środowisko, w którym żyjemy.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze