(1)
Słonecznie -0.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Spotkanie na temat programu Czyste Powietrze

Spotkanie na temat programu Czyste Powietrze

Autor: Gmina Koło 08 Grudzień 2021
Spotkanie na temat programu Czyste Powietrze
© Gmina Koło
Komentarzy: 1 Czytano:
3,508 razy |

Kilkanaście osób wzięło udział w spotkaniu edukacyjno - informacyjnym dotyczącym Rządowego Programu „Czyste Powietrze”, które odbyło się 7 grudnia br. w budynku dawnej szkoły w Dzierawach.

R E K L A M A
1
Czytano:
3,508 razy
Udostępnij

Na wstępie głos zabrał Mariusz Rybczyński - Wójt Gminy Koło witając przybyłych mieszkańców i zachęcając do udziału w Programie. W dalszej części wystąpił Pan Marek Szałek- Inspektor Urzędu Gminy w Kole, który przedstawił informacje o możliwości uzyskania dofinansowania z programu oraz jak prawidłowo ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację jednorodzinnego budynku mieszkalnego. W trakcie dyskusji, zgromadzeni mieszkańcy zadawali liczne pytania, na które prowadzący rzeczowo i wyczerpująco udzielał odpowiedzi.

Mamy nadzieję, że prowadzona kampania, spotkania i funkcjonowanie Punktu zachęci mieszkańców do skorzystania z dofinansowania m.in. do wymiany kotłów, przeprowadzenia prac termomodernizacyjnych, a w efekcie do poprawy jakości powietrza na terenie naszej gminy. Dziękujemy mieszkańcom za zainteresowanie i udział w spotkaniu.

- podsumowuje Wójt Mariusz Rybczyński


Jednocześnie przypominamy, że w Urzędzie Gminy w Kole uruchomiony został Punkt Konsultacyjny - Informacyjny Rządowego Programu Priorytetowego "Czyste Powietrze", gdzie można złożyć i  skonsultować wniosek o dofinansowanie.
Wspólnie zadbajmy o środowisko, w którym żyjemy.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Ala · 08 Grudzień 2021
O ile była kanclerz Angela Merkel starała się jeszcze czynić pozory, o tyle nowy kanclerz i koalicjanci mówią wprost, że będą dążyć do stworzenia Stanów Zjednoczonych Europy.
R E K L A M A