R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Gmina Dąbie: powstał ciąg pieszo-rowerowy i deptak

27-12-2021 09:35 | Źródło: Gmina Dąbie | Wyświetleń artykułu: 7,639 | Komentarzy: 0

Dziś przedstawiamy ukończony projekt budowy ciągu pieszo-rowerowego i deptaku wiodącego do stadionu miejskiego i terenów rekreacyjnych nad rzeką Ner w miejscowości Domanin.

R E K L A M A

Rewitalizacja terenów przy stadionie zrealizowana została dzięki dotacji z Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu w ramach projektu „Kształtowanie przestrzeni publicznej na terenie Gminy Dąbie w miejscowościach Kupinin, Domanin i  Chełmno”.

Teren wokół inwestycji został uporządkowany, zadbano także o zieleń wokół,  zamontowane zostały lampy parkowe. To kolejna inwestycja w Gminie Dąbie, która dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań i ciągów komunikacyjnych podnosi poziom bezpieczeństwa mieszkańców, ułatwia życie i sprzyja rekreacji. I tym samym przestrzeń Gminy Dąbie zmienia się na lepsze, zyskuje na nowoczesnym i atrakcyjnym wyglądzie.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treści w nim zawarte
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze