R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Gmina Dąbie: kolejna inwestycja zrealizowana z udziałem środków zewnętrznych

28-12-2021 07:40 | Źródło: Gmina Dąbie | Wyświetleń artykułu: 2,784 | Komentarzy: 0

Dziś możecie Państwo zobaczyć fotografie z przebudowy parkingu w Chełmnie zrealizowanej dzięki dotacji z Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu w ramach projektu "Kształtowanie przestrzeni publicznej na terenie Gminy Dąbie w miejscowościach Kupinin, Domanin i Chełmno".

R E K L A M A

Podczas prac wybudowano z kostki betonowej wewnętrzny plac manewrowy i parking, który ogrodzono, oświetlono lampami fotowoltaicznymi i przyozdobiono roślinnością.

Realizacja takich inwestycji sprawia, że przestrzeń Gminy Dąbie zyskuje na funkcjonalności i nowoczesnym wyglądzie. A wdrożone rozwiązania w Chełmnie cieszą z pewnością mieszkańców, parafian pobliskiego kościoła oraz turystów odwiedzających Muzeum byłego niemieckiego Obozu Zagłady Kulmhof w Chełmnie nad Nerem.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treści w nim zawarte
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze