R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Rzecznik Prasowy Policji uczestnikiem Koła Fortuny. Jak mu poszło?

17-01-2022 21:35 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 28,592 | Komentarzy: 5

1016-ty odcinek popularnego teleturnieju Koło Fortuny to odcinek, w którym jednym z trzech uczestników był mieszkaniec naszego miasta a jednocześnie Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji.

Foto:Redakcja e-kolo.pl
R E K L A M A

St.asp. Daniel Boła postanowił spróbować swoich sił w znanym teleturnieju drugiego programu Telewizji Polskiej "Koło Fortuny". Mimo, iż rzecznik kolskiej komedy nie dotarł do finału to zajął drugie miejsce. 

Niespodziewane zwroty akcji, zwycięzcy i bankruci. W tym programie może zdarzyć się wszystko. A w odcinku szczęścia szukali: Kamil z Dąbrowy Górniczej, Sandra z Lubowidza, Daniel z Koła. Kto najlepiej odgadywał hasła?

- czytamy w zapowiedzi programu

Pierwsza runda należała do kolskiego oficera, a jak było dalej? i dzięki komu znalazł się w telewizji? zobaczcie sami odcinek on-line: https://vod.tvp.pl/video/kolo-fortuny,odc-1016,53075480 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (5) Pokaż komentarze