R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Dom nauczycielki został zniszczony przez burzę. Uczniowie ruszyli na pomoc!

19-01-2022 12:55 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 28,185 | Komentarzy: 8

Uczniowie nauczycielki Liceum Ogólnokształcącego w Kole zgłosili się do nas z prośbą o udostępnienie zbiórki internetowej na rzecz poszkodowanej przez ostatnią wichurę Anny Janikowskiej.

Foto:zrzutka
R E K L A M A

Podczas ostatniej wichury 17 stycznia doszło do zerwania dachu domu. Straty są ogromne, a koszty naprawy przerosły najśmielsze oczekiwania. Ze względu na porę roku rodzina potrzebuje jak najszybszej pomocy, warunki nie nadają się do mieszkania. Jako uczniowie Pani Janikowskiej, która uczy historii w kolskim liceum prosimy o wsparcie. Pani Anna nigdy nie odmówiła udzielenia pomocy, a teraz wraz z mężem i córką sami jej potrzebują. Wierzymy, że dobro wraca, a media i życzliwość znajomych, przyjaciół mają ogromną moc. Będziemy wdzięczni za każdą, najmniejszą, nawet symboliczną wpłatę. Prosimy o udostępnienia i z góry dziękujemy za dobre serca!

- czytamy w opisie akcji

Kwota szybko rośnie w górę, jednak do uzbierania celu jakim jest 35 000 złotych jeszcze zostało sporo. Cała moc w Was

Link: https://zrzutka.pl/jwz4jg 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (8) Pokaż komentarze