R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Gmina Kościelec bardziej oświetlona

01-03-2022 08:57 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 2,053 | Komentarzy: 1

Na terenie Gminy Kościelec wykonywana jest inwestycja pn.: „Modernizacja oświetlenia zewnętrznego w zakresie istniejącej sieci oświetleniowej oraz montaż nowych punktów świetlnych w ramach modernizacji istniejących ciągów oświetleniowych”.

Foto:

Przedsięwzięcie  wykonywane jest przez  Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o.o. w Kaliszu, w której Gmina Kościelec jest wspólnikiem.

W ramach inwestycji wymienionych na nowe zostanie 165 opraw oświetleniowych oraz zamontowanych dodatkowo 86 opraw na istniejących słupach elektroenergetycznych  w pasach drogowych, wcześniej wytypowanych przez pracowników Spółki Oświetlenie Uliczne i Drogowe.

Etap I inwestycji wykonany w roku 2021, obejmował montaż opraw w m. Dobrów, gdzie wymienionych zostało 69 opraw i dołożonych  32 oraz  w m. Straszków w pasie drogi krajowej 92, gdzie wymieniono  18 opraw wraz  z istniejącymi słupami.

Do Etapu II, którego zakończenie zaplanowano do 30.04.2022 r. zakwalifikowano wymianę 55 opraw i dołożenie kolejnych 40 w m. Gozdów, wymianę 13 i dołożenie 9 w m. Trzęśniew, wymianę 3 i dołożenie 2 w m. Police Mostowe oraz wymianę 7 i dołożenie 3 w Kościelcu na ulicy Długiej.

Jeśli interesuje Państwa ta tematyka, to mamy również materiał filmowy dostępny pod linkiem:

https://www.e-kolo.pl/telewizja/1622,gmina-koscielec-bardziej-oswietlona.html

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze