R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kościelec

Kościelec - Turniej Wiedzy Pożarniczej

14-04-2022 08:06 | Źródło: UG Kościelec | Wyświetleń artykułu: 1,387 | Komentarzy: 0

Do czego służy sagan? Jaka jest prawidłowa wysokość hydrantu? Te i wiele innych zagadnień musieli zgłębić uczestnicy Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Foto:

 Do etapu gminnego przystąpili reprezentanci wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Kościelec jak również uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kościelcu. Uczestnicy turnieju zastali podzieleni na trzy kategorie wiekowe: klasy I – IV , klasy V – VIII i szkoły ponadpostawowe. Uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach będą reprezentować gminę na turnieju, na szczeblu powiatowym. W swoich kategoriach miejsce na podium wywalczyli. Szkoły ponadpodstawowe: Paulina Sielicka, Nikola Szymańska i Martyna Kałużna. Klasy V – VIII: Jakub Biernat, Mateusz Biernat, Sandra Mruk. I najmłodsi: Bartek Sobczak, Szymon Kujawa i Magdalena Ćwiek. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach.

Dostępny jest krótki materiał filmowy, który można obejrzeć klikając na link poniżej.

https://www.e-kolo.pl/telewizja/1635,koscielec---turniej-wiedzy-pozarniczej.html

R E K L A M A

Gmina Kościelec
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze