R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Tragedia w Wielkanoc. Dwie osoby poparzone, jedna nie przeżyła pożaru w domu!

17-04-2022 19:52 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 76,877 | Komentarzy: 2

Między godziną 18:00 a 19:00 doszło dziś do tragicznego pożaru w miejscowości Lucynowo (gm. Babiak) jedna z trzech osób przebywających wewnątrz budynku, mimo reanimacji - zmarła.

Foto:czytelnik
R E K L A M A

To tragiczny wieczór wielkanocny w naszym powiecie. W budynku mieszkalnym doszło do pożaru na parterze i poddaszu. Zadysponowani strażacy z jednostek: PSP Koło, OSP Brdów, OSP Babiak i OSP Przedecz gasiły pożar domu. W momencie przybycia pomocy na miejsce zdarzenia dwie osoby ewakuowały się o włanych siłach.

Osoby te, posiadały poparzednia (jedna ręki, druga to kobieta z poparzeniami nóg). Trzecią osobę z budynku wyniesli strażacy. Rozpoczęto reanimację, jednak mimo starań - nie udało się uratować, mężczyzny w wieku około 65-ciu lat.

Na miejsce udał się również komendant dyżurny. Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił pomocy poparzonym osobom. Jedna z nich (kobieta z poparzonymi kończynami dolnymi) została przewieziona do szpitala.

Sprawę będzie badać policja.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze