R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kłodawa

Pochodzi z Kłodawy i walczy o finał Miss Polski UK and Ireland 2022. Możesz pomóc w głosowaniu

24-04-2022 14:15 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 19,391 | Komentarzy: 2

Karina Święcka, bo o niej mowa. Ma 23 lata, od 6 lat mieszka na terenie Wielkiej Brytanii a dokładnie Melksham. Pochodzi z Kłodawy co dumnie zaznacza. Możesz pomóc mieszkance naszego powiatu w osiągnięciu sukcesu.

Foto:Miss Polski UK
R E K L A M A

Konkurs Miss Polski to wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody. Od ponad 25 lat czuwamy nad wyborem najpiękniejszej Polki.

Miss Polski to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna marka na rynku. Organizatorzy wydarzenia systematycznie wprowadzają uzasadnione innowacje, prowadzą aktywną działalność charytatywną, rozbudowują formę samego konkursu oraz dbają o jego nienaganny przebieg. Wszystko to wpływa na stabilny rozwój i silną pozycję konkursu zarówno w kraju jak i na świecie.

W Wielkiej Brytanii i Irlandii konkurs reaktywowano po 6-cio letniej przerwie i odrazu stał się sukcesem zarówno medialnym jak i społecznym wywołującym ogromne poruszenie. Wystartował w 2017 roku jedynie z kategorią Miss Polski UK & Ireland.

Od 6 lat mieszkam w Wielkiej Brytanii gdzie na co dzień pracuję. W życiu najważniejsi są dla mnie moi najbliżsi. Moją pasją jest rysowanie portretów oraz modeling. Cechy, które liczą się dla mnie najbardziej to szczerość, szacunek wobec innych, dobroć oraz radość z małych rzeczy.

- Karina o sobie

Głosowanie

Aby oddać głos na Karinę należy wejść na stronę: https://www.misspolski.uk/8-karina-swiecka/  

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze