R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Biblioteka

Co wypanda a co nie wypanda

5 dni temu | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 1,007 | Komentarzy: 0

"Gdy się spóźnisz na kolacje, raczej nie licz na owacje...Każdy powie to bywalec: źle wygląda w nosie palec!...". Takimi i innymi, równie cennymi radami podzieliła się podczas warsztatów z ilustratorką Olą Cieślak, tytułowa bohaterka stworzonej przez nią   książki "Co wypanda a co nie wypanda" - panda .

Foto:PiMBP w Kole | Ola Cieślak z uczestnikami warsztatów ilustratorskich
R E K L A M A

W warsztatach wzięli udział uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole, podopieczni pani Wiesławy Garus. Podczas spotkania, pod okiem wspaniałej graficzki,  najmłodsi goście Filii dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole stworzyli z papierowych toreb wspaniałe pandy. Niedźwiedzie pojawiły się także w książkach, które powędrowały z dziećmi do ich domów -  do każdego egzemplarza ilustratorka wrysowywała te przesympatyczne, pełne ogłady zwierzęta.

Organizatorzy oraz zaproszone dzieci pozostają pod wrażeniem spotkania, i dobrej zabawy.

Gwoli przypomnienia. Aleksandra Cieślak. Graficzka, ilustratorka, autorka tekstów, reżyserka. Studiowała na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (dyplom w Pracowni Projektowania Książki) oraz w Staatliche Akademie der Bildenden Kuenste w Stuttgarcie. Tworzy książki autorskie dla dzieci oraz dla młodzieży i dorosłych. Ma na koncie wystawy zbiorowe i indywidualne oraz cykle warsztatów prowadzone m.in. w ramach projektu Look! Polish Picturebook!, w Polsce i za granicą.

R E K L A M A

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze