REKLAMA
Bezchmurnie 8.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Co wypanda a co nie wypanda

Co wypanda a co nie wypanda

Autor: PiMBP w Kole 20 tygodnie temu
Co wypanda a co nie wypanda
© PiMBP w Kole
Komentarzy: 0 Czytano:
2,573 razy |
Ola Cieślak z uczestnikami warsztatów ilustratorskich
"Gdy się spóźnisz na kolacje, raczej nie licz na owacje...Każdy powie to bywalec: źle wygląda w nosie palec!...". Takimi i innymi, równie cennymi radami podzieliła się podczas warsztatów z ilustratorką Olą Cieślak, tytułowa bohaterka stworzonej przez nią   książki "Co wypanda a co nie wypanda" - panda .
R E K L A M A
0
Czytano:
2,573 razy
Udostępnij

W warsztatach wzięli udział uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 1 w Kole, podopieczni pani Wiesławy Garus. Podczas spotkania, pod okiem wspaniałej graficzki,  najmłodsi goście Filii dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole stworzyli z papierowych toreb wspaniałe pandy. Niedźwiedzie pojawiły się także w książkach, które powędrowały z dziećmi do ich domów -  do każdego egzemplarza ilustratorka wrysowywała te przesympatyczne, pełne ogłady zwierzęta.

Organizatorzy oraz zaproszone dzieci pozostają pod wrażeniem spotkania, i dobrej zabawy.

Gwoli przypomnienia. Aleksandra Cieślak. Graficzka, ilustratorka, autorka tekstów, reżyserka. Studiowała na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (dyplom w Pracowni Projektowania Książki) oraz w Staatliche Akademie der Bildenden Kuenste w Stuttgarcie. Tworzy książki autorskie dla dzieci oraz dla młodzieży i dorosłych. Ma na koncie wystawy zbiorowe i indywidualne oraz cykle warsztatów prowadzone m.in. w ramach projektu Look! Polish Picturebook!, w Polsce i za granicą.

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Inne
Znaleziono ciało mężczyzny w stawie
15 godziny temu 22,432
R E K L A M A