R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Zatrzymania

Uderzył w motocyklistę i uciekł z miejsca. Policjanci znaleźli winnego poważnych obrażeń

3 dni temu | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 20,206 | Komentarzy: 2

W środę, po godzinie 22:00 doszło do wypadku drogowego w miejscowości Trzęśniew (gm. Kościelec), w wyniku którego poważnych obrażeń doznał motocyklista.

Foto:czytelnik
R E K L A M A

Jak się okazało - sprawca zdarzenia, kierowca samochodu osobowego marki Audi zostawił na drodze rannego mężczyznę i uciekł. Na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił niezbędnej pierwszej pomocy i przetransportował rannego do szpitala. Ze wstępnych informacji wynika, że doznał on złamań. 

Po prowadzonym dochodzeniu przez Funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kole udało się znaleźć sprawcę i doprowadzić na komendę. Zatrzymania dokonano wczoraj wieczorem, a wszelkie czynności wobec sprawcy prowadzone będą w dniu dzisiejszym.

Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji przekazał nam, że kierowca Audi prowadził pojazd mimo sądowego zakazu. Pojazd sprawcy został zatrzymamy jako dowód w sprawie oraz do czynności procesowych. Jak widać na zdjęciu - osobówka zahaczyła motocyklistę lewym bokiem. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze