R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Promowane

Libido u kobiet: jak fazy księżyca wpływają na pożądanie?

17-05-2022 09:22 | Źródło: partner | Wyświetleń artykułu: 1,047 | Komentarzy: 0

Księżyc wywiera ogromny wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie, choć nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Okazuje się, że od tego, w jakiej fazie znajduje się nasz naturalny satelita może zależeć kobiece libido. Warto byłoby więc bliżej przyjrzeć się temu zagadnieniu. Dobrze byłoby zwrócić uwagę na to, w jaki sposób nów wpływa na pożądanie, a w jaki pełnia. Wiedza na temat wpływu poszczególnych faz księżyca na kobiece libido przyda się zarówno przedstawicielkom płci pięknej, jak i mężczyznom.

Foto:partner
R E K L A M A

Księżyc w nowiu a libido

Gdy księżyc znajduje się w nowiu, przedstawicielki płci pięknej mogą mieć dużą ochotę na różnego rodzaju eksperymenty łóżkowe. Libido może osiągać bardzo wysoki poziom. Kobiety będące w stałych związkach powinny przetestować nowe pozycje wraz ze swoimi partnerami. Kamasutra może skrywać przed nami naprawdę wiele tajemnic. Przedstawicielki płci pięknej niebędące w związkach mogą zaś zainteresować się seksem bez zobowiązań! Bardzo kuszący może się wydać seks z nieznajomym. Trzeba jednak mieć na uwadze swoje własne bezpieczeństwo. Pożądanie nie powinno więc przejmować nad nami kontroli. Jeśli uprawiamy spontaniczny seks, pamiętajmy o odpowiednim zabezpieczeniu. Może być to na przykład prezerwatywa, która ochroni nas nie tylko przed niechcianą ciążą, ale także przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. 

Przybywający księżyc a kobiece pożądanie

Przybywający księżyc także może wiązać się z podwyższonym libido u kobiet. W odróżnieniu do nowiu, w fazie przybywającego księżyca, częściej mamy ochotę na to, aby seks budował więzi. Oczekujemy więc nie tylko przyjemności cielesnych, ale również duchowych. Warto byłoby więc dążyć nie tylko do zaspokojenia własnych potrzeb, ale także do zaspokojenia potrzeb partnera. Seks satysfakcjonujący dla obojga partnerów pozwala budować silne więzi. 

W jaki sposób pełnia wpływa na libido u kobiet?

Pełnia to dla wielu przedstawicielek płci pięknej okres, w którym czują się piękne i pełne energii. Jest jej jeszcze więcej, jeżeli pełnia księżyca pokrywa się z dniem owulacji. Możemy czuć się wówczas niesamowicie pewne siebie oraz własnej atrakcyjności. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że w czasie pełni potrzebujemy naprawdę satysfakcjonującego seksu. Eksperymenty warto więc pozostawić na czas nowiu. W czasie pełni wypróbujmy sprawdzone pozycje i gadżety erotyczne, które sprawiają nam największą przyjemność. Nieudane eksperymenty łóżkowe mogą bowiem zachwiać naszym poczuciem pewności i spowodować, że radość z seksu będzie mniejsza. 

Jak ubywający księżyc wpływa na kobiece libido?

Kiedy księżyca ubywaznacząco zmniejsza się również kobiece libido. Przedstawicielki płci pięknej mogą wręcz przejawiać niechęć do zbliżeń intymnych. Jeżeli chcemy poprawić swoje libido w tym trudnym okresie, możemy skorzystać z preparatów zwiększających je. Znajdziemy je chociażby na stronie Wapteka.pl. Wiele preparatów bazuje wyłącznie na naturalnych składnikach aktywnych, dzięki czemu charakteryzują się one nie tylko skutecznością, ale i bezpieczeństwem. Efekty pojawią się jedynie pod warunkiem ich systematycznego stosowania. Warto pomyśleć także o zakupieniu jakichś lubrykantów. Mogą być one zarówno smakowe, jak i naturalne. Naturalne lubrykanty na bazie wody są polecane tym przedstawicielkom płci pięknej, które mają skłonność do alergii oraz częstych infekcji intymnych.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze