(6)
Zachmurzenie -2.5
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Psiego parku nie będzie - na pewno nie w proponowanym miejscu

Psiego parku nie będzie - na pewno nie w proponowanym miejscu

Autor: Redakcja e-kolo.pl 14 Czerwiec 2022
Psiego parku nie będzie - na pewno nie w proponowanym miejscu
© pixabay
Komentarzy: 6 Czytano:
5,843 razy |

Ostatnio poruszaliśmy temat interpelacji złożonej przez Radnego Rady Miejskiej w Kole - Jarosława Tomczyka odnośnie pomysłu wybudowania tzw. psiego parku. Dziś prezentujemy odpowiedź na wspomnianą interpelację.

R E K L A M A
6
Czytano:
5,843 razy
Udostępnij

Tekst interpelacji znajdziemy tutaj: 

W odpowiedzi czytamy:

Odpowiadając na interpelację w sprawie utworzenia ,,psiego parku" na skwerku przy ul. Powstania Warszawskiego informuję, że prawidłowy wybieg dla psów powinien być duży, z wydzielonymi strefami odpowiednio do wielkości czworonogów w celu zapewnienia im miejsca do wybiegania. Realizacja takiego przedsięwzięcia uzależniona jest od wielkości wybiegu, rodzaju i ilości zamontowanych na nim urządzeń oraz możliwości zapewnienia bezpieczeństwa korzystającym z parku czworonogom i ich właścicielom. Wskazana w interpelacji lokalizacja przy wysokim natężeniu ruchu tj. skrzyżowanie ulic al. Jana Pawła II, Powstańców Wielkopolskich, Powstania Warszawskiego nie będzie spełniała swojej funkcji. Mając na uwadze powyższe pragnę Pana poinformować, że utworzenie "psiego parku" zaplanowane jest w parku 600-lecia. "Psi park" został uwzględniony w projekcie na rewitalizację w/w, parku.

- odpowiedź podpisana przez Sekretarz Miasta Koła

 

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (6)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Babcia · 15 Czerwiec 2022
zamiast dwóch fontann powinien powstać ,, wodny park zabaw dla dzieciaków, taki jak w Turku
Mieszkaniec · 15 Czerwiec 2022
Jarek obudziłeś się - trochę późno, zrób coś dla ludzi !
Bezrobotny · 15 Czerwiec 2022
Na pieski jest a dla nas nie ma. Bezrobotni też chcieli by żyć na godnym poziomie
Gosia · 14 Czerwiec 2022
Uwazam, że mieszkancy Kola nie są przygotowani na park dla psów. Najpierw powinni nauczyc się sprzatac po swoich pieskach, ktore zalatwiaja sie wokol domow, placow zabaw, na trawnikach, praktycznie wszedzie. W parku 60 lecia jest fajny plac dla psow i niestety jest tam pusto. Mysle, ze ta inwestycja moze poczekac, dopoki nie zmieni się mentalnosc większosci wlascicieli psow.
fvgb · 14 Czerwiec 2022
park 600-lecia to nie jest miejsce dla psów, tam spacerują rodziny z dziećmi, jest plac zabaw, zewnętrzna siłownia. Już zrobiono tam miejsce do zabaw dla psów, proszę sprawdzić jakie jest nim zainteresowanie - żadne. Ciekawe kto będzie odpowiadał jak właściciel nie upilnuje pieska i jakieś dziecko zostanie pogryzione. W tym mieście jest sporo ludzi, którzy nie maja co do gara włożyć a burmistrz z rada będą pieniądze na pieski wydawać
Zuza · 14 Czerwiec 2022
z jednej strony to tak potrzebny duży plac z podziałem na boks, powinien być też w miejscu gdzie są drzewa żeby był cień, żeby psom nie groziło przegrzanie.
R E K L A M A
R E K L A M A
Lifestyle i życie społeczne
Duży Fiat skończył 55 lat
1 dzień temu 830 1