R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Polityka

Psi park w centrum miasta? To pomysł radnego. Co na to właściciele czworonogów?

23 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 7,164 | Komentarzy: 13

21 maja do biura Rady Miejskiej w Kole trafiła ciekawa interpelacja radnego Jarosława Tomczyka w sprawie utworzenia ,,psiego parku" na skwerku przy ul. Powstania Warszawskiego.

Foto:pixabay
R E K L A M A

Takie miejsca dla czworonogów znajdują się już w wielu średnich i dużych miast, czy Koło może być kolejnym? O to wnioskuje radny w swojej interpelacji do Burmistrza Miasta Koła.

Proszę o utworzenie ,,psiego parku" na niezagospodarowanym placu mieszczącym się po lewej stronie ul. Powstania Warszawskiego zjeżdżając ze skrzyżowania ulic al. Jana Pawła II, Powstańców Wielkopolskich, Powstania Warszawskiego. W naszym miejscu coraz więcej osób jest właścicielami czworonogów, którzy tak naprawdę nie mają gdzie bezpiecznie ze swoimi pupilami wyjść. Wskazany plac znajduje się tuż przy ,,osiedlu kwiatowym", które to osiedle zamieszkuje wielu właścicieli piesków wyczekujących takiego miejsca. Utworzenie ,,psiego parku" umożliwi nie tylko bezpieczne zabawy ze swoimi czworonogami ale i integracja mieszkańców- miłośników zwierzęta oraz pozytywnie wpłynie na wizerunek tego miejsca.

- czytamy w treści interpelacji Jarosława Tomczyka

A co o takim miejscu sądzą mieszkańcy Koła? Nasi czytelnicy?

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (13) Pokaż komentarze