R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wydarzenia

Koncert na Pożegnanie Wakacji zorganizuje miasto i OSM Koło

11 dni temu | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 24,755 | Komentarzy: 6

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole wraz z Urzędem Miejskim w Kole zorganizują wspólnie imprezę pod nazwą "Pożegnanie Wakacji". Czego możemy się spodziewać?

Foto:pixabay
R E K L A M A

19 sierpnia tego roku odbędzie się koncert, który będzie owocem współpracy OSM Koło i kolskiego urzędu. Nie będzie to wydarzenie na miarę "Wielkopolskiego Święta Mleka" lecz koncert kilku zespółów kierowany do publiczności w różnym wieku, w tym dla młodzieży.

Na miejsce imprezy wybrano plac przy zbiegu ulic Kolejowa - Blizna, czyli potocznie zwany "plac cyrkowy", gdzie przez wiele lat organizowano podobne festyny.

Z informacji do jakich udało nam się dotrzeć wynika, że na scenie usłyszymy przedstawicieli chociażby świata hip-hopu. Obecnie jednak organizatorzy nie ujawniają konkretnych nazw zespołów.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (6) Pokaż komentarze