Pochmurno 0.6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

W gminie Kościelec będzie nowe miejsce rekreacji

W gminie Kościelec będzie nowe miejsce rekreacji

Autor: UG Kościelec 05 Sierpień 2022
	W gminie Kościelec będzie nowe miejsce rekreacji
©
Komentarzy: 0 Czytano:
4,093 razy |

W świetlicy wiejskiej w Grzegorzewie odbyło się spotkanie z Marszałkiem Województwa Wielkopolskiego Krzysztofem Grabowskim, oraz radnym Sejmiku Wielkopolskiego Czesławem Cieślakiem w celu podpisania umowy o dofinansowanie.

R E K L A M A
0
Czytano:
4,093 razy
Udostępnij

W związku z XII edycją konkursu „Pięknieje Wielkopolska Wieś”, gmina Kościelec uzyskała dofinasowanie na jedną z dwóch wnioskowanych inwestycji. Na przedsięwzięcie pod nazwą „Zagospodarowanie terenu poprzez budowę placu zabaw w Trzęśniewie Małym”,  gmina Kościelec otrzymała dofinansowanie w wysokości 47 450,00 zł. W ramach pozyskanych środków powstanie miejsce umożliwiające aktywne spędzanie czasu dla dzieci i młodzieży,  z perspektywą jego rozbudowy. Umowę dla gminy Kościelec podpisali wójt gminy Dariusz Ostrowski oraz skarbnik gminy Beata Wawrzyniak. Przygotowaliśmy krótką filmową relację z tego spotkania. Link poniżej.

https://www.e-kolo.pl/telewizja/1683,w-gminie-koscielec-bedzie-nowe-miejsce-rekreacji.html

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
R E K L A M A