R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Food Trucki w Kole - koniec sezonu!

15 dni temu | Źródło: Partner | Wyświetleń artykułu: 5,442 | Komentarzy: 0

W najbliższy weekend 17 oraz 18 września w Parku im. St. Moniuszki odbędzie się zlot Food Trucków! Kuchnie z całego świata dostępne w jednym miejscu w towarzystwie piwa kraftowego wprost od Browaru Moczybroda. Taki zlot to świetna okazja na spróbowanie nowych dań oraz spędzenia czasu w nietypowym klimacie. Dla wielbicieli smaków egzotycznych jak i miłośników klasycznego street foodu dostępnych będzie kilkunastu wystawców z rozmaitym asortymentem.

Foto:partner
R E K L A M A

Pyszne jedzenie, niepowtarzalna atmosfera, atrakcje dla najmłodszych, to i wiele więcej czeka Was już w przyszły weekend. 

Dla naszych czytelników został przygotowany konkurs. Aby wziąć udział należy pod postem na Facebooku dotyczącym zlotu  w zabawny sposób opisać z kim i dlaczego pojawisz w weekend na zlocie Food Trucków. Nagrodzone zostaną najbardziej kreatywne odpowiedzi. Do wygrania 5 voucherów, które będzie można wykorzystać u wystawców!

Lokalizacja:

Park im. St. Moniuszki  

Godziny funkcjonowania zlotu 

Sobota 17.09 12:00-21:00

Niedziela 18.09 12:00-20:00 

Bieżące informacje o nowych wystawcach oraz konkursach dostępne na stronie Food Story.
Link:https://www.facebook.com/profile.php

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treści w nim zawarte
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze