Bezchmurnie -1.1
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

ZSEA ponownie nagrodzony w konkursie Urzędu Marszałkowskiego

ZSEA ponownie nagrodzony w konkursie Urzędu Marszałkowskiego

Autor: ZSEA Koło 1 tydzień temu
ZSEA ponownie nagrodzony w konkursie Urzędu Marszałkowskiego
© ZSEA Koło
Komentarzy: 0 Czytano:
1,196 razy |

Projekt ZSEA po raz szósty nagrodzony w konkursie zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

R E K L A M A
0
Czytano:
1,196 razy
Udostępnij

We wtorek, 8 listopada 2022 r. o godzinie 12.00, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się gala podsumowująca XXIII edycję konkursu pn. „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego" zorganizowana przez Urząd Marszałkowski w Poznaniu. Podczas trwającej dwie godziny uroczystości projekt "Tydzień szlakiem transformacji energetycznej regionu", zrealizowany przez uczniów z Zespołu Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych w Kole, został uhonorowany nagrodą finansową ufundowaną przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Z rąk Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego - Jacka Bogusławskiego odebrała ją pani Sylwia Rusztyk - autor projektu. Warto nadmienić, że do konkursu zgłoszonych zostało 189 projektów.

Wydarzenie o charakterze proekologicznym pod hasłem: "Tydzień szlakiem transformacji energetycznej regionu” zrealizowane zostało w dniach 25 - 29 kwietnia 2022r. w ZSEA w Kole. Było ono efektem pracy sześcioosobowego Szkolnego Zespołu Projektowego - Eco Guardians, którego misją przewodnią było edukowanie, informowanie i inspirowanie do działań na rzecz ochrony środowiska. Zgodnie z obranym przez młodzież hasłem tygodnia ekologicznego, zorganizowane działanie miało przyczynić się do wzrostu zainteresowania młodzieży, ich rodzin i całej społeczności lokalnej nowymi kierunkami strategii przyjętymi przez pobliskie zakłady w zakresie produkcji energii, zwłaszcza przyczynami ich realizacji oraz wpływem, jaki mogą wywierać na środowisko przyrodnicze, a także nasze codzienne życie.

R E K L A M A

W realizację projektu "Tydzień szlakiem transformacji energetycznej regionu" zaangażowały się (bezpośrednio i pośrednio) następujące firmy oraz instytucje, dla których młodzież przygotowała podziękowania:

  • Nadleśnictwo Koło,
  • Miejski Zakład Energetyki Cieplnej w Kole,
  • Miejski Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Koninie,
  • Firma Exalo Drilling S.A.,
  • ZE PAK ,
  • Kopalnia Węgla Brunatnego "Konin".

Oceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
Podobne tematy
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Miasto Koło
Długie kolejki przed salonem operatora Energa w Kole
8 godziny temu 46,359 17
6 godziny temu 448
R E K L A M A
R E K L A M A
Lifestyle i życie społeczne
Duży Fiat skończył 55 lat
6 godziny temu 448