(10)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Zamglenie 6
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Fundacja Wood-Mizer: Nowy sprzęt geodezyjny dla ZSEA Koło

Autor: Fundacja Wood-Mizer 18 Listopad 2022 przeczytasz w ok. 2 min.
Fundacja Wood-Mizer: Nowy sprzęt geodezyjny dla ZSEA Koło
© Wood-Mizer
(10) | Czytano:
9,165 razy | przeczytasz w ok. 2 min.

W dniu 15 listopada miało miejsce uroczyste przekazanie najnowszego sprzętu geodezyjnego dla ZSEA w Kole, któremu towarzyszył występ artystyczny uczniów zorganizowany przez władze szkoły. Na sali gimnastycznej kolskiego „ekonomika” przedstawiciele Fundacji Wood-Mizer podarowali uczniom 2 nowoczesne tachimetry i 4 laptopy wraz z oprogramowaniem.

R E K L A M A
10
Czytano:
9,165 razy
Udostępnij

Tachimetr to optyczny instrument geodezyjny przeznaczony do pomiaru kątów i odległości w terenie. ZSEA wykorzystuje takie narzędzia do nauczania w klasach o profilu geodezyjnym. Coraz więcej uczniów wykazuje zainteresowanie tym profilem zawodowym. Aby lekcje były ciekawe i skuteczne, potrzebny jest uczniom dobry sprzęt, a najlepiej własny – taki, na którym będą mogli ćwiczyć indywidualnie.

- Do tej pory musieliśmy pożyczać taki sprzęt z innego powiatu, a od dzisiaj mamy własne tachimetry. Umożliwi nam to lepsze przygotowanie uczniów do egzaminów zawodowych,”

- wyjaśnia Magdalena Leske, nauczyciel przedmiotów zawodowych w ZSEA.

- Moim marzeniem było, żeby szkoła pozyskała choćby jeden taki tachimetr. Ku mojemu zaskoczeniu otrzymaliśmy aż dwa! Ponadto otrzymaliśmy 4 laptopy, a to oznacza, że będziemy mogli uruchomić dodatkowy program zajęć dla uczniów,”

- mówi Mieczysław Drożdżewski, Dyrektor ZSEA w Kole.

- Zarząd Fundacji Wood-Mizer uznał, że to dobry cel, aby wesprzeć szkołę i uczniów. Wierzymy, że przez wiele lat będą dobrze wykorzystywać ten sprzęt do nauki i rozwoju zawodowego. Myślę, że udało mi się zaskoczyć Dyrektora szkoły naszą szybką decyzją o przyznaniu wsparcia dla uczniów. On, w ramach rewanżu, zaskoczył również i mnie, ponieważ przyjął nas w niezwykle miły i serdeczny sposób,”

- stwierdza Robert Bagiński, Prezes Fundacji Wood-Mizer.

dalsza część artykułu pod reklamą
R E K L A M A

Zaproszeni goście nie spodziewali się tak ciepłego i uroczystego podziękowania przygotowanego przez władze i uczniów szkoły. Przedstawiciele Fundacji otrzymali kwiaty oraz dyplom z podziękowaniami, a w części artystycznej, mogli obejrzeć występy młodych utalentowanych uczniów szkoły. 

- Jesteśmy wdzięczni Fundacji Wood-Mizer za ten wspaniałomyślny gest. Dziękujemy za okazywane przez wiele lat wsparcie na różnych płaszczyznach – od służby zdrowia, aż po edukację i sport. Wood-Mizer to fantastycznie działająca firma, która doskonale wpisuje się w naszą lokalną społeczność,”

- stwierdza Robert Kropidłowski, Starosta Kolski.

R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (10)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Wyróżniony komentarz
Janek · 19 Listopad 2022
Wood-Mizer ilu zwolnił pracowników a ilu przewiduje zwolnić. Może to napiszcie.
BAGNO · 22 Listopad 2022
Sytuacja coraz trudniejsza a fundacji przybywa oj przybywa ...pstryknąć tu pstryknąć tam a ludzi na bruk ciekawa i nieludzkie działalność.
Kolo · 21 Listopad 2022
Rzetelne dziennikarstwo polega na tym aby pisać nie tylko o dobrym ale i złym... może dość tych super czy zwolnienia tak dużej grupy osób nie zasługują na choćby wzmiankę o tym ? Dołączając rodziny tych osób to jest to o wiele większa liczba.
miejscowy · 21 Listopad 2022
przecież to nasze lokalne dziennikarstwo to wiadomo, że nie jest profesjonalne. Wiadomo kto założył i jaką linię polityczną popiera. Z pewnością jest zaangażowane politycznie i włazi każdemu, kto ma coś wspólnego z obecną władzą, a szczególnie władzy w 4 litery.
Wood-mizeria · 19 Listopad 2022
Prezes od lansowania na siłe w powiatowym miasteczku.1
Janek · 19 Listopad 2022
Wood-Mizer ilu zwolnił pracowników a ilu przewiduje zwolnić. Może to napiszcie.
Marcinek · 18 Listopad 2022
To już każdy wie po co są fundacje.Kolskie zakłady wszystkie wypracowały wynik dwucyfrowy w dobie kryzysu. Kilka takich pseudofundacji w Kole powstało żeby sztucznie przerzucić zyski. Wstyd i wciskanie ludziom ściemy.Róbcie tak dalej. Bo już dążycie do tego żeby mieć problem z brakami w wykwalifikowanych pracownikach.
Jim Beam · 19 Listopad 2022
Co znaczy, że miały dwucyfrowy wynik? Od 10 do 99 PLN? :)
Jarząbek · 18 Listopad 2022
łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes klubu. czy tak powinien ubierać się przedstawiciel powiatu?
gość · 19 Listopad 2022
W głowie to on ma lans i propagandę pisowską. Fałszywy przyjaciel.
IWONA · 19 Listopad 2022
NO= W CO MA TO SIĘ UBIERA. ALE TEGO NIKT KOMENTOWAĆ NIE POWINIEN. TAK BYĆ NIE POWINNO. DLA JEDNEGO WAŻNY JEST WYGLĄD A DLA INNEGO TO CO MA SIĘ W GŁOWIE. JA WOLĘ TO DRUGIE. POZA TYM IDEA DOPOSAŻENIA SZKOŁY OK. NIE KOMENTUJĘ INNYCH SPRAW BO ICH NIE ZNAM.
Biblioteka
Ferie z Królikiem i Misią
10 godziny temu 374

Ferie z Królikiem i Misią

Miasto Koło
Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]
1 dzień temu 11,088 11

Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]

Inne
Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty
2 dni temu 5,512 3

Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]
3 dni temu 107,718

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]

Wypadki
Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala
5 dni temu 22,234

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala

10 godziny temu 374
R E K L A M A