(10)
Częściowe zachmurzenie -1.1
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Fundacja Wood-Mizer: Nowy sprzęt geodezyjny dla ZSEA Koło

Fundacja Wood-Mizer: Nowy sprzęt geodezyjny dla ZSEA Koło

Autor: Fundacja Wood-Mizer 1 tydzień temu
Fundacja Wood-Mizer: Nowy sprzęt geodezyjny dla ZSEA Koło
© Wood-Mizer
Komentarzy: 10 Czytano:
7,399 razy |

W dniu 15 listopada miało miejsce uroczyste przekazanie najnowszego sprzętu geodezyjnego dla ZSEA w Kole, któremu towarzyszył występ artystyczny uczniów zorganizowany przez władze szkoły. Na sali gimnastycznej kolskiego „ekonomika” przedstawiciele Fundacji Wood-Mizer podarowali uczniom 2 nowoczesne tachimetry i 4 laptopy wraz z oprogramowaniem.

R E K L A M A
10
Czytano:
7,399 razy
Udostępnij

Tachimetr to optyczny instrument geodezyjny przeznaczony do pomiaru kątów i odległości w terenie. ZSEA wykorzystuje takie narzędzia do nauczania w klasach o profilu geodezyjnym. Coraz więcej uczniów wykazuje zainteresowanie tym profilem zawodowym. Aby lekcje były ciekawe i skuteczne, potrzebny jest uczniom dobry sprzęt, a najlepiej własny – taki, na którym będą mogli ćwiczyć indywidualnie.

- Do tej pory musieliśmy pożyczać taki sprzęt z innego powiatu, a od dzisiaj mamy własne tachimetry. Umożliwi nam to lepsze przygotowanie uczniów do egzaminów zawodowych,”

- wyjaśnia Magdalena Leske, nauczyciel przedmiotów zawodowych w ZSEA.

- Moim marzeniem było, żeby szkoła pozyskała choćby jeden taki tachimetr. Ku mojemu zaskoczeniu otrzymaliśmy aż dwa! Ponadto otrzymaliśmy 4 laptopy, a to oznacza, że będziemy mogli uruchomić dodatkowy program zajęć dla uczniów,”

- mówi Mieczysław Drożdżewski, Dyrektor ZSEA w Kole.

- Zarząd Fundacji Wood-Mizer uznał, że to dobry cel, aby wesprzeć szkołę i uczniów. Wierzymy, że przez wiele lat będą dobrze wykorzystywać ten sprzęt do nauki i rozwoju zawodowego. Myślę, że udało mi się zaskoczyć Dyrektora szkoły naszą szybką decyzją o przyznaniu wsparcia dla uczniów. On, w ramach rewanżu, zaskoczył również i mnie, ponieważ przyjął nas w niezwykle miły i serdeczny sposób,”

- stwierdza Robert Bagiński, Prezes Fundacji Wood-Mizer.

R E K L A M A

Zaproszeni goście nie spodziewali się tak ciepłego i uroczystego podziękowania przygotowanego przez władze i uczniów szkoły. Przedstawiciele Fundacji otrzymali kwiaty oraz dyplom z podziękowaniami, a w części artystycznej, mogli obejrzeć występy młodych utalentowanych uczniów szkoły. 

- Jesteśmy wdzięczni Fundacji Wood-Mizer za ten wspaniałomyślny gest. Dziękujemy za okazywane przez wiele lat wsparcie na różnych płaszczyznach – od służby zdrowia, aż po edukację i sport. Wood-Mizer to fantastycznie działająca firma, która doskonale wpisuje się w naszą lokalną społeczność,”

- stwierdza Robert Kropidłowski, Starosta Kolski.

Oceń artykuł

średnia ocena: 5 liczba głosów: 1
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (10)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Wyróżniony komentarz
Janek · 1 tydzień temu
Wood-Mizer ilu zwolnił pracowników a ilu przewiduje zwolnić. Może to napiszcie.
BAGNO · 6 dni temu
Sytuacja coraz trudniejsza a fundacji przybywa oj przybywa ...pstryknąć tu pstryknąć tam a ludzi na bruk ciekawa i nieludzkie działalność.
Kolo · 1 tydzień temu
Rzetelne dziennikarstwo polega na tym aby pisać nie tylko o dobrym ale i złym... może dość tych super czy zwolnienia tak dużej grupy osób nie zasługują na choćby wzmiankę o tym ? Dołączając rodziny tych osób to jest to o wiele większa liczba.
miejscowy · 1 tydzień temu
przecież to nasze lokalne dziennikarstwo to wiadomo, że nie jest profesjonalne. Wiadomo kto założył i jaką linię polityczną popiera. Z pewnością jest zaangażowane politycznie i włazi każdemu, kto ma coś wspólnego z obecną władzą, a szczególnie władzy w 4 litery.
Wood-mizeria · 1 tydzień temu
Prezes od lansowania na siłe w powiatowym miasteczku.1
Janek · 1 tydzień temu
Wood-Mizer ilu zwolnił pracowników a ilu przewiduje zwolnić. Może to napiszcie.
Marcinek · 1 tydzień temu
To już każdy wie po co są fundacje.Kolskie zakłady wszystkie wypracowały wynik dwucyfrowy w dobie kryzysu. Kilka takich pseudofundacji w Kole powstało żeby sztucznie przerzucić zyski. Wstyd i wciskanie ludziom ściemy.Róbcie tak dalej. Bo już dążycie do tego żeby mieć problem z brakami w wykwalifikowanych pracownikach.
Jim Beam · 1 tydzień temu
Co znaczy, że miały dwucyfrowy wynik? Od 10 do 99 PLN? :)
Jarząbek · 1 tydzień temu
łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes klubu. czy tak powinien ubierać się przedstawiciel powiatu?
gość · 1 tydzień temu
W głowie to on ma lans i propagandę pisowską. Fałszywy przyjaciel.
IWONA · 1 tydzień temu
NO= W CO MA TO SIĘ UBIERA. ALE TEGO NIKT KOMENTOWAĆ NIE POWINIEN. TAK BYĆ NIE POWINNO. DLA JEDNEGO WAŻNY JEST WYGLĄD A DLA INNEGO TO CO MA SIĘ W GŁOWIE. JA WOLĘ TO DRUGIE. POZA TYM IDEA DOPOSAŻENIA SZKOŁY OK. NIE KOMENTUJĘ INNYCH SPRAW BO ICH NIE ZNAM.
Miasto Koło
Długie kolejki przed salonem operatora Energa w Kole
9 godziny temu 50,942 17
7 godziny temu 526
R E K L A M A
R E K L A M A
Lifestyle i życie społeczne
Duży Fiat skończył 55 lat
7 godziny temu 526