sim
ubezpieczenia klodawa
Wiadomości Sport Czy w Kole powstanie kolejny Orlik?

Czy w Kole powstanie kolejny Orlik?

11-02-2010 19:47 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,561 | Komentarzy: 0
Czy w Kole powstanie kolejny Orlik?
Foto:
zacisze
Decyzją Burmistrza oraz Rady Miejskiej postanowiono złożyć kolejny wniosek na dofinansowanie budowy wielofunkcyjnego ogólnodostępnego kompleksu sportowego realizowanego w programie „Moje boisko – Orlik 2012”.
Obiekt ten miałby powstać na osiedlu Bogumiła na tzw. „placu cyrkowym”. Z obiektu tego korzystałaby głównie młodzież uczęszczająca do szkoły podstawowej nr 2 oraz gimnazjum nr 3, gdyż to oni głównie cierpią na brak odpowiedniej bazy sportowej przy swojej szkole.

Jeśli uda się wybudować w Kole kolejnego orlika, zapewne byłby to duży sukces, ponieważ w tak krótkim czasie w naszym mieście nie powstało tyle obiektów sportowych jak w przeciągu ostatnich dwóch lat.

W chwili obecnej możemy się już jako miasto poszczycić jednym orlikiem, powstałym na stadionie sportowym przy ul. Sportowej oraz kompleksem boisk przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kole. Istnienie tego typu obiektów w Kole przyczyni się do poprawy zdrowia i sylwetki młodych mieszkańców naszego miasta, jak również poprawi jego atrakcyjność pod względem sportowym.

fot. mc
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!