(14)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Mgła 7
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Apis Pub otwarty od 1 marca. Co w ofercie nowego miejsca?

Autor: Redakcja e-kolo.pl 28 Luty 2023 przeczytasz w minutę
Apis Pub otwarty od 1 marca. Co w ofercie nowego miejsca?
© redakcja e-kolo.pl
(14) | Czytano:
36,030 razy | przeczytasz w minutę

Kiedyś restauracja i pizzeria z wieloletnią tradycją - od jutra Pub, który może stać się kultowym miejscem na mapie miasta.

R E K L A M A
14
Czytano:
36,030 razy
Udostępnij

dalsza część artykułu pod reklamą
R E K L A M A

Od 1 marca, godziny 16:00 swoją historię rozpoczyna nowe miejsce na gastronomicznej mapie miasta Koła. Wnętrze do jakiego przyzwyczailiśmy się w tradycyjnym "Apisie" zostało zupełnie odmienione. Wkroczyły jaskrawe kolory, ale i czerń. Efekt końcowy powinien zrobić na Was pozytywny efekt. 

Na miejscu klienci spróbować będą mogli autorskie piwa, drinki, ale i ciepłe posiłki przyrządzane w kuchni. Pełne menu zostanie opublikowane z pewnością po otwarciu lokalu.

R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (14)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Wyróżniony komentarz
Sylwia · 28 Luty 2023
W tych latach co piszesz to w miejscu pizzeri był bar mleczny a z drugiej strony była kawiarnia RELAX
Konreadooo · 01 Marzec 2023
Po co ci miejsce na stype stype se zrób w domu przy cherbacie świat do młodzieży należy pozytywne muzyczne miejsca mocne driny i bujamy się do rana gulgul
E26 · 01 Marzec 2023
"Efekt końcowy powinien zrobić na Was pozytywny efekt". Kto to pisze? xD
Krzysztof · 01 Marzec 2023
Ktoś tutaj o stypach napisał... Jeśli kogoś jeszcze stać, to może sobie lokale wynajmować. Zasiłek pogrzebowy to 4 tys. a koszty pogrzebu przynajmniej dwa razy takie - jeśli zaoszczędzimy na akcesoriach, bo na księdzu raczej nie. Na wsiach dochodzi jeszcze organista i kościelny, bo to dodatkowa opłata. Grabarz, opłata cmentarna, pomnik i haracz dla księdza od wartości pomnika - tego kosztu to już w ogóle nie rozumiem... ale babcia, dziadek chcą pogrzeb kościelny, a cmentarze najczęściej parafialne. Taki to katolicki kraj, gdzie za ostatnią posługę trzeba płacić, mimo, iż podatki też idą na kościół, czy jesteś wierzący, czy też nie. A lokal, jak to lokal - życzę powodzenia w interesach, a jednocześnie szacunku do gości, zwłaszcza w sferze wydawanych posiłków.
No proszę · 01 Marzec 2023
Rosół z robali dla wędkarzy
Xyz · 28 Luty 2023
Tak w latach 70 był tam bar mleczny i bardzo dobre placki kartoflane
Ciekawy · 28 Luty 2023
A mięso będzie? Tusk zakazuje!
.... · 01 Marzec 2023
Nie lubię kaczek..... Ale jak tu chcesz to i czerninę możesz sobie zrobić
***** *** · 28 Luty 2023
Kaczora zjemy he he.
Xxx · 28 Luty 2023
Tak mało kto pamięta Relax
Kolak · 28 Luty 2023
A ,ja marze o takiej normalnej restauracji,z bialymi obrusami.Gdzie mozna zjesc schabowego ,rosol ,flaki,wypic kawe ,zjesc szarlotke.Tak naprawde to nie ma w Kole gdzie zrobic stypy.Czy ktos pamieta jeszcze Basztowa?Tearaz mamy puby, pizzernie, beefteki.Tez dobrze.Ale z starszych nikt nie pojdzie do pubu.W kazdym badz razie ,zycze powodzenia ,nowemu punktowi gastronomicznemu.
Maciek · 28 Luty 2023
Widocznie właściciele uznali, że więcej zarobią otwierając Pub niż to co było albo miejsca na stypy. Może już jest zbyt mało klienteli na schabowego , rosołek i wspominki za zmarłego. Zresztą, z tego co kojarzę i te stypy są coraz miejsze. Każdy młodszy pracuje, w Polsce, za granicą, albo w większym mieście. A dzisiaj nikt nie da wolnego na pogrzeb jakiejś dalekiej ciotki. A przynajmniej jak na tych stypach co byłem, to z młodszych tylko najbliższa rodzina. Ze starszych więcej bo są na emeryturze i mają więcej wolnego czasu. Więc co to za sens robić lokal pod takie małe, sporadyczne imprezy? Nikt by się nie utrzymał. Co innego jak są większe lokale nastawione na wesela, chrzciny, komunie itp. a takie są chyba tylko na obrzeżach koła a nie w centrum. Ale jeszcze kilkanaście- kilkadziesiąt lat, jak nam się spoleczenstwo zestarzeje, młodych będzie coraz mniej, sami starzy to i powstaną lokale typowo pod starszych. Tylko czy te przyszłe emerytury na to starczą
kll · 28 Luty 2023
ze starszych, którzy przez kilkadziesiąt lat siedzieli w domu, to nikt nigdzie nie pójdzie.
Optymatyk · 28 Luty 2023
Ten lokal ma znacznie starszą historię, bodaj lata 1975/76 i wtedy to też był Apis, pamiętam, bo jako młodzieniaszek bywałem tam.
Sylwia · 28 Luty 2023
W tych latach co piszesz to w miejscu pizzeri był bar mleczny a z drugiej strony była kawiarnia RELAX
Miasto Koło
Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]
22 godziny temu 7,712

Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]

Inne
Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty
1 dzień temu 5,153 3

Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]
2 dni temu 106,272

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]

Wypadki
Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala
5 dni temu 21,870

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala

R E K L A M A