(3)
× Nowość! Gdzie zjeść? - baza gastronomiczna powiatu
Zamglenie 7
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

O czym warto wiedzieć przy zleceniu outsourcingu logistyki?

Autor: partner 02 Marzec 2023 przeczytasz w ok. 3 min.
MATERIAŁ SPONSOROWANY
O czym warto wiedzieć przy zleceniu outsourcingu logistyki?
© partner
(3) | Czytano:
1,143 razy | przeczytasz w ok. 3 min.

Wiele firm decyduje się na przekazanie organizacji kwestii logistycznych swojej sprzedaży i wysyłki towaru zewnętrznym firmom. Ma to sens, ponieważ miejsca, takie jak huby logistyczne dysponują odpowiednią powierzchnią, położeniem oraz kadrą do tego, by zająć się tym na wysokim poziomie.

R E K L A M A
3
Czytano:
1,143 razy
Udostępnij

 Zastanawiasz się, czy Twoja firma powinna postąpić podobnie? Chcesz wiedzieć, o czym warto wiedzieć przy zleceniu outsourcingu w tym zakresie zewnętrznemu podmiotowi? Serdecznie zapraszamy do lektury tego artykułu, z którego dowiesz się więcej! Logistyka ecommerce w pigułce!

Dlaczego warto zlecić outsourcing logistyki?

Odpowiedź na powyższe pytanie jest dość prosta. Rozwiązanie to niesie za sobą wiele zalet, a najważniejszą jest pozostawienie kompletu wszystkich procesów logistycznych w rękach jednej, wykwalifikowanej załogi. Logistyka dla ecommerce jest bardzo złożona a na prawidłowe działanie firmy opierającej się na sprzedaży internetowej składa się wiele czynników. Jeśli nawiążesz współpracę z profesjonalistami i zdecydujesz się pozostawić działanie Twojego e-sklepu w ich rękach, możesz liczyć na mnóstwo korzyści, takich jak znacząca redukcja kosztów prowadzenia sklepu oraz samego transportu czy szybszy czas realizacji wysyłki. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z profesjonalnym hubem logistycznym, właśnie z zakresu logistyki e-commerce, to kliknij ten link: https://oexfulfilio.com/logistyka-dla-ecommerce/. OEX Fulfilio to firma dysponująca olbrzymim zapleczem logistycznym z siedzibą w woj. mazowieckim. Obydwa parki dysponujące potężną powierzchnią magazynową i sporymi możliwościami znajdują się w bliskim położeniu kluczowych dróg i autostrad, takich jak A2. Chcesz poznać szczegółowe zalety wynikające ze współpracy z tym hubem? Czytaj dalej!

Zalety wynikające ze współpracy z profesjonalistami

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z firmą OEX Fulfilio, której pełną ofertę znajdziesz pod adresem https://oexfulfilio.com/, to możesz odciążyć swoich podwładnym ze sporej części działań stricte logistycznych. Logistyka ecommerce oferowana przez firmę to m.in.: zarządzenia zapleczem platformy sprzedaży, pełna integracja stanu magazynowego z ofertą sklepu, precyzyjne opisy i fotografie produktów, obsługa źródeł zaopatrzanie czy pełna fiskalizacja sprzedaży. W ramach logistyki dla ecommerce, możesz liczyć także na dystrybucję B2B i B2C na terenie Europy, pick & pack, obsługę zwrotów czy obsługę celną. Zdecydowanie warto jest więc skorzystać z usług firmy specjalizującej się w obszarze takim jak logistyka e-commerce i wykorzystać zarówno wiedzę i doświadczenie pracowników tej firmy, jak i jej potężną i odpowiednio zlokalizowaną powierzchnię magazynowo-logistyczną pod postacią nowoczesnego hubu. Odwiedź stronę firmy firmy OEX Fulfilio po kliknięciu w jeden z wyżej widocznych linków i sprawdź wszystkie szczegóły dotyczące ewentualnej współpracy. Lista korzyści i udogodnień z niej wynikających jest naprawdę długa.

R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (3)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Andy · 02 Marzec 2023
A tak bardziej po polsku?
Maciuś · 02 Marzec 2023
Po polsku? Z tego co zrozumiałem to mając sklep internetowy nie musisz trzymać towaru u siebie, sam go pakować i wysyłać, a tylko zajmujesz się sklepem internetowym a magazynowanie, pakowanie, wysyłka, zwroty i inne takie zlecasz innej firmie, jakiemuś magazynowi. Czy jeszcze w skrócie: tylko wystawiasz na swojej stronie towary, które są w jakimś magazynie, jeśli ktoś kupi coś u ciebie tą informacja idzie prosto do tego magazynu a oni tam się zajmują wysyłką. Ty dostajesz kasę za towar od kupującego a później płacisz magazynowi za ich robotę
Rafał · 02 Marzec 2023
Ale to tekst dla tych, którzy mają firmy, nie dla robotników;)
Biblioteka
Ferie z Królikiem i Misią
9 godziny temu 369

Ferie z Królikiem i Misią

Miasto Koło
Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]
1 dzień temu 11,061 11

Przy prawie pełnej sali kinowej Jarosław Kawka zaprezentował program i kandydatów [FOTO]

Inne
Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty
2 dni temu 5,512 3

Akcja kontroli autobusów i ciężarówek. Posypały się mandaty

Miasto Koło
W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]
3 dni temu 107,712

W ostatnim tygodniu odeszli od nas [18-02 - 25-02-2024]

Wypadki
Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala
5 dni temu 22,229

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu. Jedna osoba przewieziona do szpitala

9 godziny temu 369
R E K L A M A