(61)
Słonecznie 25.7

Podcast: Tomasz Sobolewski o głosowaniu

Autor: Redakcja e-kolo.pl 31 Marzec 2023 przeczytasz krócej niż 1 minuta
Podcast: Tomasz Sobolewski o głosowaniu
© Redakcja e-kolo.pl
(61) | Czytano:
35,927 razy | przeczytasz krócej niż 1 minuta

Już teraz zapraszamy wszystkich naszych czytelników przed monitory na godzinę 19:00 kiedy to nasze podcastowe studio odwiedzi Tomasz Sobolewski, Przewodniczący Rady Miejskiej Koła.

R E K L A M A
61
Czytano:
35,927 razy
Udostępnij

Jak można się domyśleć - rozmowa dotyczyć będzie ostatniej sesji, w której radni odrzucili możliwość poręczenia kredytu dla Miejskiego Zakładu Energetyki Cieplnej w Kole. Do tej pory druga strona "konfliktu" stroniła od komentarzy. Dziś Przewodniczący przedstawi swoje argumenty - dlaczego głosował na nie.

R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (61)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
W związku ze znacznym obniżeniem kultury wpisów osób komentujacyh pod artykułami pragniemy poinformować, że wszelkie treści obrażające innych, zawierające wulgaryzmy i nie związane z treścią artykułu - będą usuwane, a autorzy komentarzy, którzy nie dostosują się do nałożonych przez redakcję wymagań - będą blokowani. Zależy nam na wysokim poziomie dyskusji! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
Ze względu na liczne łamanie regulaminu i próby ominięcia blokad - wprowadzono moderację komentarzy. Twój komentarz przed publikacją zostanie oceniony przez moderatora, czy nie łamie regulaminu oraz czy dotyczy tematu poruszanego w artykule. Wszystkie inne treści będą usuwane i niepublikowane.
Wyróżniony komentarz
Kolo · 31 Marzec 2023
Pan Sobolewski to człowiek przecież uczciwy , w oświadczeniu majątkowym podał że posiada mieszkanie 48 m o wartości 145 tys. Przecież to kpina z mieszkańców panie Sobolewski daje panu 170 sprzedaj pan z zyskiem. Panie Burmistrzu do CBA to oświadczenie.:)
Realnie · 14 Marzec 2024
Tak bezstronnie: burmistrz zrobił wiele dla miasta. Kto chce sprzedać geotermię? Ma nie być prywatną tylko miejska. Komu zależy aby była prywatną? Czy portal e- koło to nie bezstronny portal? Bo tak wygląda, że bezstronnym nie jest. Wiele osób mówi, że przez to plucie na burmistrza właśnie na niego zagłosują.
zax · 05 Kwiecień 2023
Aha... czyli radni zagłosowali na NIE przez "brak szacunku"..., ciekawy argument do podejmowana decyzji...
Zdziwiony 2 · 04 Kwiecień 2023
Pan Ferdek obok na zdjęciu
Ktoś · 03 Kwiecień 2023
Pani Ryszardo , Pani odpuści tym nieudacznikom , ponieważ wykorzystują Pani wpisy do odwrócenia uwagi od sprawy zasadniczej , a mianowicie utraty płynności miejskiej spółki MZEC i aż 6 milionów straty tylko za rok 2022 ! Sama Pani widzi , o co tutaj chodzi . A Pan Przewodniczący tłumaczy kolegów , że wszystko jest dobrze , tylko zabrakło na bieżące wydatki ?.
Bolek · 03 Kwiecień 2023
Hahaha :) pani Ryszardo skąd pani ma wiedzę że sprawa jest w toku , przecież tym wpisem tylko pani ujawniła że taka wiedzę może posiadać do radnego , czy obraża pani burmistrza, pana Gajdę, policjantów, prokuratora na zlecenie czyjeś . Bo tak z tego wpisu wynika.
Bolek · 03 Kwiecień 2023
Jak ja cienki Bolek to ty gruby Bolek weź sterydy o nie obrażaj i nie zastraszaj
"bolek" · 03 Kwiecień 2023
ty jesteś prawdziwy "bolek",cienki bolek .ja już kiedyś ci pisałem chcesz się spotkać to zapraszam a jak nie to ty weź tabletkę na wspomaganie pracy mózgu.
LUKASZEWSKA RYSZARDAW · 03 Kwiecień 2023
SZANOWNY PANIE BOLO PTYTA /ZMIEN TABLETKI/ JUZ NIE GRA ZWROCE SIE PISMEM DO PANI PROKURATOR GRZESZCZY NA JAKIEJ POFSTAWIE UDOSTEPNILA WGKAD DO AKT SPRAWY SKORO POSTEPOWANIE JEST W TOKU POWINNA JESZCZE PODAC SYGNATURE AKT ORAZ OPUBLIKOWAC ZEZNANIA SWIADKOW W SPRAWIE Z IMIENIA I NAZWISKA TRESC PANA WPISU PRZYPOMINA OPOWIADANIE / GDZIES KTOS KOGOS GONIL ZLAPAL I PUSCIL KONKRETOW PRAWNYCH NIE MA ZADNYCH SPRAWA TYVZACA PANA WITKOWSKIEGO I GAJDY TO NIE POMOWIENIA TO FAKTY JA JEZELI COS MOWIE.ZAWSZE PODAZA ZA TYM MATERIAL DOWODOWY DZIEKUJE ZA TAK MLODA WIEKOWO OCENE PAN PIASECKI MOGLBY BYC MOIM SYNEM A KAZDA MATKA KOCHA SWOJE DZIECI DZIEKUJE UWAZAM TEMAT ZA WYCZERPANY I NIE DY PODEJMUJE DALSZEJ
sprzedaż nieruchomości · 03 Kwiecień 2023
ile miasto zarobiło na sprzedanych nieruchomościach w tej kadencji? co się stało z tą kasą czy nie powinna być inwestowana a nie rozdawana np w umorzeniach podatków? a miało tego nie być.
Bolek · 02 Kwiecień 2023
Pani Ryszardo proszę nie obrażać zacytuję pani akt oskarżenia Prokuratury Apelacyjnej w Poznaniu wydział V przestępczości zorganizowanej i korupcji - " przeciwko 17 osobom , którym przedstawiono zarzuty dotyczące popełniania przestępstw polegających na nakładania innych osób w celu osiągania korzyści majątkowych, do uprawiania prostytucji, ułatwieniu tego procederu oraz czerpania korzyści majątkowej do uprawiania prostytucji, stosowania przemocy i gróźb bezprawnych w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności i fałszowania dokumentów a także doprowadzenia instytucji bankowych do niekorzystnego rozporządzania mieniem w ramach grupy przestępczej. Grupa działała w Kole i okolicach a także Danii i Niemiec. Pozdrawiam pani Ryszardo i prosze poprosić swojego ukochanego radnego o okazanie wyrku na najbliższym posiedzeniu. Ponadto jak podkreśliła pani prokurator Grzeszczy z Poznania grupa działała w sposób brutalny i bezwzględny. Jest pani kobieta i takie bzdury pani wypisuje. Czy oskarżając burmistrza, pana Gajdę działa pani na polecenie tej grupy . Wielki wstyd.
Bolek · 02 Kwiecień 2023
Pani Ryszardo niech pani weźmie tabletki i nikogo nie obraża , odsyłam do Sądu okręgowego w Koninie lub do Prokuratury apelacyjnej Poznań wydział V przestępczości zorganizowanej i korupcji tam się pani dowie o radnym Piaseckim lub do internetu.
Gość · 04 Kwiecień 2023
Tu żadne tabletki nie pomogą.
LUKASZEWSKA RYSZARDAL · 02 Kwiecień 2023
PIASECKI O ILE MIAL SPRAWE SADOWA TO NIE DOTYCZYLA ONA SPRAW MIASTA NIC MIASTU NIE UKRADL NIE WYRZADZIL ZADNEJ SZKODY ANI NIE ZGWALCIL NIKOGO ZAPRASZAM DO HEJTUWSZYSTKIE SPOLECZNE ZERA
LUKASZEWSKA RYSZARDASZA · 02 Kwiecień 2023
GDYBY WITKOWSKI NIE PLACIL STANOWISKAMI ZA UCHWALY DAWNO BYSCIE ZMONTOWALI REFERENDUM KROL!!!! ZA CZYJE PIENIADZE PAN WITKOWSMI KONCZYL STUDIA PODYPLOMOWE? PO CO NA SZYBKO POWSTAL FUNDUSZ Z KTOREGO NA STUDIA POSZEDL PAN GAJDA? TY OFIARO SYSTEMU POWIEDZ TO MIESZKANCOM
Olo · 02 Kwiecień 2023
Skąd pani wie o funduszu i o wielu innych sprawach, kto pani przekazuje takie informacje działając na niekorzyść burmistrza i pana Gajdy. Pisze panie o Wilku , orenzadce oskarżając ich i pomawiając a bagatelizuje pani tak poważne zarzuty radnego Piaseckiego potwierdzone przez sąd.
pro... · 02 Kwiecień 2023
Dlaczego Pani nie skorzystała z tego funduszu? A może skorzystała a nie mówi?
LUKASZEWSKA RYSZARDA · 02 Kwiecień 2023
POJAWIA SIE ZERO SPOLECZNE I PISZE O WYROKU PIASECKIEGO I UCIEKA SMIECIU!!!!!!JEZELI MASZ TAKA SPRAWDZONA WIEDZE PODPISZ SIE NAZWISKIEM PODAJ SYGNATURE A NIE SIEJ ZAMETU WSZYSCY PRAWORZADNI RADNI NIE MACIE SOBIE NIC DO ZARZUCENIA? / DZIALALNOSC WILKA KTORY Z BUDYNKU ZROBIL WYTWORNIE KRADNIE PRAD WODE/ SYNOWA HANDLUJE MIESZKANIAMI KOMUNALNYMI ZA WASZA WIEDZA GDZIE ODSZKODOWANIE OD LEMONIADY ZA ZNISZCZONY BUDYNEK? WZIELISCIE OD NIEGO PO 1000/TYSIACZLOTYCH/ I SPRAWA POD DYWAN GLOSUJECIE UCZWALY ZA STANOWISKA BURMISTRZ ZATRUDNI KOGOS Z RODZINY GLOSUJECIE JAK SOBIE ZYCZY TO TYLKO CZESC WASZEJ PRAWORZADNOSCI TYKACIE PIASECKIEGO ZE DONOSIL NA MACIASZK A RESZTA SWOLOCZY TO CO ? A KOMITET kKOLKOREFERENDALNY TO KOL
Olo · 01 Kwiecień 2023
Ktoś pisał o wyroku radnego Piaseckiego już go usunął a na Maciaszka tak donosił - karma wraca . W tej sytuacji radni powinni wystąpic o jego jak najszybsze usunięcie z rady zgodnie z prawem.
Olo · 03 Kwiecień 2023
Więc dziś obywatele sprawdzają radnego w zakresie stawianych mu zarzutów o charakterze przestepczym
Gość · 02 Kwiecień 2023
On nie donosił na Maciaszka. Po prostu sprawdzał prawdomówność tamtego burmistrza. Gdyby nie on, nie wiedzielibyśmy nic o "maciaszkowym magisterium". Więc to nie powinno być zarzutem a pochwałą!
Brawo radni · 01 Kwiecień 2023
9 radnych którzy głosowali za złożyli dziś rezygnację z funkcji radnych. Brawo.
Ktoś · 01 Kwiecień 2023
To jeżeli prezes złożył rezygnację , radni w części chyba złożyli rezygnację , a pewnie i rada nadzorcza spółki być może złoży rezygnację oraz być może nawet burmistrz i wice burmistrz , to kto będzie dalej rządził tym bałaganem ? ? a przecież ostaną się ino długi do spłacenia po takiej szarży . Tylko w jednej spółce -6 mln Zł straty na koniec roku 2022, - 11 mln poręczenia ( kredytu ) , - 2,5 mln bieżącego kredytu , - i pozostałe kredyty ? , a pozostałe spółki z kredytami ? , to kolejnemu rządcy pozostanie tylko wziąć kredyt konsolidacyjny , tylko kto takiego udzieli ?
Ktoś · 01 Kwiecień 2023
Prima Aprilis :)))))
Gość · 01 Kwiecień 2023
Już, w sobotę? Podobno mięli to zrobić dopiero w niedzielę.
Fakt · 01 Kwiecień 2023
Gratuluję tej 10 Radnych i Panu przewodniczącemu, że mają focha, wielkie ego i nie zagłosują dla dobra mieszkańców Koła bo się obrazili na p. Burmistrza. A Pan Przewodniczący sam był pracownikiem MZEC i nie znał sytuacji? Po co było spotkanie z radnymi i komisją? Pozostałej 9 radnych wystarczyły wyjaśnienia i dobro mieszkańców żeby zagłosować za. I jeszcze w wywiadzie pełne poparcie dla Prezesa MZEC. Czyli co obrażamy się i zagłosujemy przeciwko p. Burmistrzowi a mamy w nosie mieszkańców? No masakra i wstyd dla 10 radnych.
Gość · 01 Kwiecień 2023
Gdyby w wywiadzie nie było "pełnego poparcia" dla Prezesa, źle by to wyglądało. A tak Przewodniczący starał się wytworzyć choć pewien obiektywizm. Z takiej pracy w takim miejscu raczej samemu się nie rezygnuje.
Polak · 01 Kwiecień 2023
Spodziewałem się więcej szczegółów odnośnie przyczyn sztucznego zadłużenia, pomimo rządowych dopłat do ciepłowni i małych do 40 proc. podwyżek dla klientów. Ważne jest też, który Chazar kazał tak zrobić ,bo cel jest prosty...Sprawa jest prosta. Radni postąpili słusznie. Cieplik ogrzewa przeważnie blokowiska, to teraz wszyscy klienci zostają obciążeni brakująca kwotą np. 4.000 zł na rodzinę i sprawa jest załatwiona. Jasno wynika, że bloki były dotowane przez ciepłownie i teraz brakuje jej pieniędzy. Płacić!!!! A gdy będzie ciepłownia geotermalna ,to cieplik w ratach spłaci tą pożyczkę oddając klientom.
Do "czytelnik " · 01 Kwiecień 2023
A to nie wina Tuska? Napisz może co się działo ze spółką w 2020 i 2021 roku że już zaczęła jechać na minusie.?
Czytelnik · 01 Kwiecień 2023
@~Polak Oczywiście zwolnić Stasiaka, ale razem z Morawieckim! Byliśmy jednymi, którzy w swej patologicznej rusofobii muszą stać na czele wszystkich nakładających sankcję. Inne kraje nim przestały kupować węgiel, porobiły zapasy a my całkiem odwrotnie, jak sabotażyści. Podobno kupiony przez nas węgiel stoi gdzieś na Białorusi. Nawet nie poczekaliśmy na zapłacone już dostawy, bo sankcje były ważniejsze.
Polak · 01 Kwiecień 2023
Oczywiście Stasiaka zwolnić, bo to on doprowadził do takiej sytuacji i jeśli jest "menadżerem" to obciążyć jago majątkiem zgodnie z umową. CBA poinformować o sytuacji może znajdą tego Chazara. A Stasiak i tak mało starał się w rozbudowę sieci na całe Koło, wiec nie szkoda, następny lepiej się postara.
Łoś Superktoś · 31 Marzec 2023
Bardzo słabe tłumaczenie . Skoro spółka ma się tak dobrze , to po co ten kredyt i poręczenie ? Jeżeli jest mowa o braku środków na bieżące wydatki to znaczy , że spółka de facto utraciła płynność finansową i że trzeba ją ratować . Dodatkowy Kredyt od 2024 do 2030 r oznacza konieczność spłaty około 2 mln Zł rocznie z zysku operacyjnego , którego faktycznie nie będzie . To z kolei oznacza konieczność podniesienia cen dla mieszkańców . O ile % ? A jeżeli sytuacja z koniecznością pomocy spółce się powtórzy , to pozostanie jedynie sprzedaż spółki , przy czym Miasto Koło wyjdzie z tego z niczym , ponieważ suma uzyskana ze sprzedaży będzie przeznaczona na spłatę kredytów . Chyba , że sprzedadzą zakład za symboliczną Złotówkę , a nowy inwestor przejmie spłaty . Czy Pan Przewodniczący rozumie problematykę , o której się wypowiada ? Można zrozumieć , że broni kolegów , bo nie ma wyjścia , ale czy zamierza z nimi tonąć ? Chyba nie musi pomagać kolegom , bo sami się wykończą. Sami także się zakiwali i to po całości .
Lotek · 31 Marzec 2023
Ja odebralem to tak: to nie chodzi o fochy, radni nie dostali odpowiedniej ilosci czasu na decyzje i informacji na temat sytuacji dlatgeo nie zaglosowali za. A brakiem szacunku przewodniczacy nazwal w jego opinii postawie burmistrza to co sie dzieje teraz wobec radnych itd.
Czytelnik · 31 Marzec 2023
Co do czasu na informację dla radnych i nie tylko zostało go bardzo mało. Jeśli dobrze słuchałem wystąpień podczas sesji RM, to pełną informację Spółka otrzymała 15 marca. To faktycznie bardzo mało, żeby nie tylko cokolwiek uzgodnić, ale przede wszystkim przygotować miejscową społeczność na następstwa tego co zaczyna mieć miejsce.
Radny innego samorządu · 31 Marzec 2023
Niestety w innych radach też tak jest że burmistrzowie wójtowie rządzą jak chcą, za plecami radnych, radni postawieni są często przed faktem dokonanym. Tyle że na końcu zawsze winni są radni bo oni podejmują decyzje. Jak wszyscy tu piszecie, że to bardzo ważna sprawa dla mieszkańców miasta, a więc szacun dla radnych, że nie podjęli jej pod presją. "Bo trzeba , bo jest mało czasu, bo ...." Proszę ochłonąć. I proponuje zostać radnym a zrozumiecie pewne kwestie.
Kolo · 31 Marzec 2023
Pan Sobolewski to człowiek przecież uczciwy , w oświadczeniu majątkowym podał że posiada mieszkanie 48 m o wartości 145 tys. Przecież to kpina z mieszkańców panie Sobolewski daje panu 170 sprzedaj pan z zyskiem. Panie Burmistrzu do CBA to oświadczenie.:)
Gość · 31 Marzec 2023
Tylko tyle ma majątku? Może niech sprzeda mieszkanie i kupi mniejsze, bo jak nowy właściciel MZEC zacznie dyktować ceny to może mu być zimno. :)
Czytelnik · 31 Marzec 2023
Ciekaw jestem jak głosowałby p. Przewodniczący, gdyby nadal był pracownikiem spółki MZEC?
ciekawa · 01 Kwiecień 2023
to sam nie mógł patrzeć na to co się dzieje w ciepliku czy zwolnili go że za bardzo zaczął się interesować.
Kolanin · 01 Kwiecień 2023
Teraz rozumiem Przewodniczącego dlaczego zagłosował na nie. Zrobił nam Mieszkańcom i Prezesowi Stasiakowi na złość. Skoro już tam nie pracuje to pokazał kto tu rządzi. Wstyd.
Long dong silver · 31 Marzec 2023
Na szczęście już nic nie musi , jak co niektórzy..
Olo · 31 Marzec 2023
Bardzo słaby wywiad , ani radni ani burmistrz nie mają planu B , trzeba brać kredyty i dawać sobie to polityka tej władzy. Nic dla mieszkańców , nikt nie dąży do poprawy finansowej spółki, nie ma cięć pensji , premii itp. nie będzie poprawy finansowej tylko kredyt i kasa dla swoich. Gratulacje przecież mieszkańcy zapłacą. Oj będą ludzie płakać, już dawno radni i ich rodziny nie powinni dostawać się do spółek miasta. Dojenie mieszkańców czas zacząć.
Czytelnik · 31 Marzec 2023
Słucham Przewodniczącego RM i zaczynam się dziwić. Z wywiadu wynika, że to osobiste urażanie ego wielu radnych spowodowało takie a nie inne głosowanie. Więc jak to ma się do twierdzenia z początku wywiadu, że wszyscy radni są powołani do działań na rzecz miasta i jego mieszkańców. To, że p. Przewodniczący nie wie, czym będzie skutkowała ewentualna utrata spółki wraz z jej majątkiem i prawie gotową geotermią osobiście nie wierzę. Uspokajanie, że nic się nie dzieje a wszystkie negatywne oceny głosowania są jak gdyby "na wyrost" zupełnie mnie nie przekonuje. Tym bardziej, że p. Przewodniczący był przewodniczącym komisji budżetu i finansów, więc powinien wiedzieć, że nieuregulowanie zaległych i obecnych płatności za CO2 będzie skutkowało postawieniem spółki w stan likwidacji. Taka jest kolej rzeczy. Mówienie więc, że nic się nie dzieje jest zwykłym wprowadzaniem w błąd. Właśnie się dzieje. Przeraża mnie jedno. Często osobiste negatywne cechy ludzkiego charakteru mogą popsuć to, co co inni z wysiłkiem budowali dla wspólnego dobra.
Czytelnik · 31 Marzec 2023
@~ zatroskana "Słuchałam uważnie wywiad z panem przewodniczącym RM i nie było nic o tym, że radni się obrazili i dlatego głosowali przeciw." . A jakim tekstem miał to powiedzieć, żebyś zrozumiała???
Na minusie · 31 Marzec 2023
Dlaczego spółka za tego prezesa od początku jest na minusie. To nie sklep z zabawkami jak ktoś napisał. Zresztą prezes publicznie zrezygnował z funkcji więc zrobić audyt i jest wolny.
Mieszkaniec · 31 Marzec 2023
Panie Przewodniczący RADNI NIE powinni się obrażać w tak ważnych sprawach , gdzie wchodzi w grę dobro mieszkańców .Czasy byłego Burmistrza już się dawno skończyły i mamy nadzieję że nigdy nie wrócą!
zatroskana · 31 Marzec 2023
Słuchałam uważnie wywiad z panem przewodniczącym RM i nie było nic o tym, że radni się obrazili i dlatego głosowali przeciw. Radni powinni mieć pełną i dokładną wiedzę na temat uchwał, które będą poddawane pod głosowanie. Proszę oglądać sesje, albo przesłuchać nagranie z komisji to zrozumie pan o co chodziło panu przewodniczącemu mówiąc o szacunku.
Halina · 31 Marzec 2023
Słyszałeś dzięki komu mamy pierwszy odwiert? Jeszcze zatęsknicie za Maciaszkiem .
Miotła z dpsu · 31 Marzec 2023
Jednobarwny pewne rada wiedziała w jakiej sytuacji jest cieplok, burmistrz i prezes. Wszyscy zjeb? i teraz każdy będzie się tłumaczył byle swoje dupsko przed wyborami wybronić. Proste rada burmistrz łącznie z przewodniczącym rady do wymiany. Niestety wasza władza na czele z knurem doprowadzi do sprywatyzowania ceplika. Tacy świetni specjaliści powołani przez knura?Panie przewodniczący teraz za późno na tłumaczenia
Kolanin · 01 Kwiecień 2023
Na Przewodniczącego już nikt nie powinien zagłosować. Działać na szkodę Mieszkańców ? To się Pamięta i nie wybacza. Wielka buta z jego strony .Nawet to strofowanie kolegów radnych robi to z taką wyższością. To jest nie do przyjęcia. Patrzy na to wiele postronnych osób. Wstyd. Obejrzyj sobie Samego siebie.
m · 31 Marzec 2023
szacunek dla radnych ważniejszy niż dobro miasta Koła
Do Jan · 31 Marzec 2023
Zachowujesz się jak burmistrz i prezes którzy nie powinni pełnić swoich funkcji ze względu na brak kompetencji. Prezes zarżnoł Cieplik kredytami i na co jeszcze liczy?
Gość · 31 Marzec 2023
...ale prawdopodobnie nie robi podstawowych błędów ortograficznych, jak Ty?
LUKASZEWSKA RYSZARDASZA · 31 Marzec 2023
PRZEPRASZAM O JAKIM KONFLIKCIE JEST MOWA? CHODZI O KOLEJNE ZADLUZENIE MIASTA FAKT DOBRZE ZE PUBLICZNIE WYPOWIEDZA SIE OBIE STRONY CHOCIAZ NA SESJI PAN BURMISTZ ANI PAN PREZES STASIAK WSZYSTKO CO MIELI DO POWIEDZENIA TO BRAK PIENIEDZY IPOTRAKTOWANIE RADNYCH JAK BEZMYSLNE MASZYNY DO GLOSOWANIA PANIE WITKOWSKI OD 2 LAT PISZE ZE BUTA LEKCEWAZENIE FUNKCJI JAKA PAN PELNI ZGUBI PANA I ZNISZCZY MIASTO SZANOWNY PANIE CZLOWIEK KTORY TWIERDZI ZE WSZYSTKO WIE TO NIC NIE WIE PAN JEST Z TEJ BAJKI
hmm · 31 Marzec 2023
człowiek inteligentny zanim wyrobi sobie swoje zdanie - daje możliwość wysłuchania dwóch stron i dopiero wie co kto miał na myśli i ocenia. Burmistrz gdzie sie da, swoje zdanie przedstawił. Bardzo dobrze, że dzisiaj wysluchamy drugiej strony
Ja · 31 Marzec 2023
Winni się tłumaczą a rada nic nie wiedziała że Cieplik tonie za tej władzy i to nie przez bułki z kiełbasą tylko przez nieudolne zarządzanie. Jak można mówić że jedynym wyjściem jest kolejny kredyt. Tak można ale w sklepie z zabawkami.
hmm · 31 Marzec 2023
burmistrz swoje oswiadczenie umieścił na stronie miejskiej, facebooku miasta, swoim facebooku, nagranie oswiadczenia burmistrza i prezesa na innym portalu (tam nie ma drugiej strony oswiadczenia - radnych)
ja pier........e · 31 Marzec 2023
przepraszam co burmistrz wyjaśnił i komu? to wg ciebie burmistrz nie jest inteligentny?
Szopka · 31 Marzec 2023
Trzeba być idiota żeby marnować piątkowy wieczór na oglądanie tego padła
Jan · 31 Marzec 2023
Do Obserwatora. Ta propozycja to bardzo kiepski pomysł. Sprzedać udziały? A wie Obserwator ile ich jest? Otóż wartość o której można przeczytać na stronie Mzec to 5 mln 800 tys. Czyli byłoby 5 mln kary bo to połowa wykupu emisji co2. Drugi argument - zmiana RN i Prezesa? Błąd. Nowy zarząd trudno by wybrać . Kto zgodziłby się zarządzać w takiej sytuacji ?
Obserwator · 31 Marzec 2023
pali się pod nogami to pozostało wam obrażać. mam nadzieję że ci co głosowali za kredytem też się ogarną. trzeba szybko radnych zebrać i wypracować plan działania np jak ktoś pisał sprzedać udziały mieszkańcom a radę nadzorczą i prezesa zmienić.
Krzysiek · 31 Marzec 2023
sobolewski na burmistrza. Dąbia podobno he he.
Inne
Statystyka wyjazdów strażaków w ostatnim tygodniu [12.07.2024 -19.07.2024]
3 godziny temu 431

Statystyka wyjazdów strażaków w ostatnim tygodniu [12.07.2024 -19.07.2024]

Powiat Kolski
Absolwenci Powiatu Kolskiego mogą otrzymać 60 000 zł na studia w Poznaniu!
3 godziny temu 794

Absolwenci Powiatu Kolskiego mogą otrzymać 60 000 zł na studia w Poznaniu!

Mamy w Kole
Niezwykłe wydarzenie plenerowe: przenieś się w średniowiecze i zakuj w dyby!
4 godziny temu 473

Niezwykłe wydarzenie plenerowe: przenieś się w średniowiecze i zakuj w dyby!

Porady
Jak radzić sobie z wakacyjnymi miłościami i zauroczeniami nastolatków? Odkryj skuteczne strategie!
4 godziny temu 499

Jak radzić sobie z wakacyjnymi miłościami i zauroczeniami nastolatków? Odkryj skuteczne strategie!

Gmina Kłodawa
Kolejny remont drogi powiatowej! Sprawdź, który odcinek będzie modernizowany
22 godziny temu 4,516

Kolejny remont drogi powiatowej! Sprawdź, który odcinek będzie modernizowany

Gmina Kłodawa
Kłodawa wkrótce rozbłyśnie nowym światłem – modernizacja oświetlenia ulicznego trwa
1 dzień temu 1,341

Kłodawa wkrótce rozbłyśnie nowym światłem – modernizacja oświetlenia ulicznego trwa

R E K L A M A

Newsletter - bądź na bieżąco

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych