sim
marzena pilarska
Wiadomości Sport Coś dla pasjonatów...

Coś dla pasjonatów...

17-02-2010 13:18 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 2,916 | Komentarzy: 0
Coś dla pasjonatów...
Foto:
zacisze
Pewnie jeszcze nie wszyscy mieszkańcy naszego regionu wiedzą, że w Kole prężnie działa ATVclub - skupiający miłośników quadów i motocross. Być może odnajdą tu Państwo pasję, która na zawsze odmieni wypełniony pustką czas wolny od pracy i obowiązków.
ATVclub KOŁO liczy obecnie 10 członków - miłośników quadów i motocross. Klubowicze organizują wyprawy offroadowe, spotkania integracyjne, zloty i turnieje. Błoto, glina, bagna, woda, kopalnie, żwirownie – to wszystko nie jest im obce. Jeżdżą głównie na Yamaha Grizzly, Honda Rincon, Polaris i Renegade. Zapraszają inne kluby do spotkań i wspólnych wypadów w teren.

Jeżeli są Państwo zainteresowani aktywnym i pełnym adrenaliny spędzaniem wolnego czasu to klub ten jest idealnym miejscem. Uczestnicy pomagają nowym członkom i udzielają cennych wskazówek odnośnie techniki jazdy. Każdy posiadacz quada jest bardzo mile widziany. Uczestnictwo w klubie jest bezpłatne i służy wymianie doświadczeń oraz spędzeniu czasu na wspólnych zainteresowaniach.


Więcej informacji na temat działalności klubu, galerię zdjęć oraz filmów znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej:


http://www.atvclub.pl/
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!