Częściowe zachmurzenie 27.3

Kościelecki „Dzień Sportu Seniora”

Autor: UG Kościelec 17 Czerwiec 2025 przeczytasz w minutę
Kościelecki „Dzień Sportu Seniora”
©
(0) | Czytano:
1,433 razy | przeczytasz w minutę

Na amfiteatrze w Kościelcu odbył się radosny i pełen energii „Dzień Sportu Seniora”, w którym udział wzięło blisko 80 członków miejscowego Klubu Seniora.

R E K L A M A
0
Czytano:
1,433 razy
Udostępnij

Uczestnicy zmierzyli się w różnorodnych konkurencjach sportowo-zręcznościowych, wykazując się nie tylko sprawnością, ale też ogromnym zaangażowaniem i poczuciem humoru. Wydarzenie upłynęło w serdecznej atmosferze, promując aktywny styl życia i integrację międzypokoleniową. Na co dzień pracownicy Urzędu Gminy Kościelec, na tę chwilę zamienili się w animatorów, którzy przygotowali dla uczestników szereg konkurencji takich jak: wyścigi kelnerów, bieg gazetowy, bieg z balonami, hula – hop, rzut piłeczką do kosza, pomarańczowy wyścig czy gazetowa wojna. Po części sportowej na sali w „Zajeździe Pod Dyliżansem” rozpoczął się panel wykładowy. Prezentację zatytułowaną „Uzależnienia behawioralne” przedstawiła pani Agnieszka Wojciechowska Prezes Wielkopolskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień i Przemocy z Poznania.

Kościeleccy seniorzy pokazują, że wiek to nie przeszkoda – pozostają pełni energii, dbając o sprawność fizyczną i nie boją się nowych wyzwań edukacyjnych, rozwijając kompetencje cyfrowe, manualne i społeczne – udowadniając, że aktywne, ciekawe życie jest możliwe niezależnie od wieku. Filmowa relacja z tego wydarzenia dostępna jest pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=d6Xd6eHZ8eQ

Oceń artykuł

0%
0%
0%
0%
0%
0%
Oddanych głosów: 0
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Kalendarium codzienne
16 sierpnia: Imieniny i kalendarz historyczny
9 godziny temu 328
Kalendarium codzienne
Imieniny 15 sierpnia: Historia, ciekawostki i anegdoty
1 dzień temu 426
Rozmaitości
Co powinno zawierać funkcjonalne kino domowe?
1 dzień temu 229
Kalendarium codzienne
14 sierpnia: Imieniny, wydarzenia i rocznice
2 dni temu 516
Kalendarium codzienne
13 sierpnia: Imieniny, historia i ciekawostki
3 dni temu 700
Kalendarium codzienne
12 sierpnia: Imieniny, co warto wiedzieć?
4 dni temu 573
Lifestyle i życie społeczne
Wsparcie finansowe dla uczniów: Program 300+ w 2025 roku
5 dni temu 2,335
Kalendarium codzienne
11 sierpnia: Imieniny, historia i tradycje
5 dni temu 653
Kalendarium codzienne
8 sierpnia: Ciekawostki, kto ma imieniny i więcej
1 tydzień temu 687
Kalendarium codzienne
Imieniny 7 sierpnia: Kto obchodzi? Historia i wydarzenia
1 tydzień temu 805
>